Pull&Bear, AVION Ostrava Pull&Bear, AVION Ostrava Pull&Bear, AVION Ostrava
Pull&Bear, AVION Ostrava
Pull&Bear, AVION Ostrava
Pull&Bear Zobrazit na mapě

Značka Pull&Bear vznikla v roce 1991 s jasným záměrem rozšíření do zahraničí. Jejím cílem bylo oblékat mladé zákazníky vyznávající ducha pospolitosti. Mladé lidé, kteří se oblékají ležérně, vyhýbají se stereotypům a chtějí se ve svém oblečení cítit dobře. Těmto zákazníkům nabízí Pull&Bear nejnovější mezinárodní trendy, kombinuje je s vlivy městské ulice a nejmodernějších nočních klubů a pod značkou svého řetězce je transformuje do pohodlného, příjemného oblečení, vždy za nejlepší ceny.

Pull&Bear se vyvíjí spolu se svými zákazníky, kteří neustále sledují nové technologie, sociální trendy a novinky v oblasti umění a hudby. To vše se odráží nejen v módních návrzích tohoto řetězce, ale také v prodejnách, pro které byly inspirací lofty v New Yorku a které působí vřele a srdečně. Kolekce se neustále inovují. Všechny prodejny značky Pull&Bear po celém světě dostávají nové zboží dvakrát týdně.

Pull&Bear, součást skupiny Inditex Group (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home a Uterqüe), má se sítí 745 obchodů zastoupení v 58 zemích světa (v 51 v podobě kamenných prodejen a v dalších 7 díky internetovým obchodům).

Kontakt na prodejnu

Tel.: +420 595 031 300

www.pullandbear.com
www.facebook.com/pullandbear
www.tuenti.com/pullandbear
www.twitter.com/pull_and_bear

michalstu@cz.inditex.com

Otevírací doba: 
PO – NE 9.00 – 21.00

Otevírací doba

AVION Shopping Park
09-21
Albert Hypermarket
07-22
IKEA
09-21
Kika
10-20
Electro World
09-21
McDonald's
07-24
Decathlon
09-20