Co aktuálně platí?

Milí návštěvníci, vítejte v Avionu!

Sepsali jsme pro vás vše, co vás aktuálně zajímá. Těšíme se na vaši návštěvu.

OBCHODY A SLUŽBY 

Dovolte, abychom vás informovali, že dle rozhodnutí vlády České republiky s účinností od 1. září jsou v Avionu otevřeny všechny obchody a služby. Moc rádi vás v nich přivítáme. 😊

RESTAURACE, BISTRA A KAVÁRNY

Restaurace a kavárny fungují za níže nařízených podmínek:

 • U stolu může sedět maximálně počet 6 lidí.
 • Jednotlivé stoly musí být od sebe 1,5 metru.
 • Pro sezení ve foodcourtu je vstupenkou negativní antigenní test starý maximálně 72 hodin, potvrzení o očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci COVID-19.
Zahrádky otevřeny

 

V případě otázek na jednotlivé obchody kontaktujte přímo je, telefonní čísla do všech prodejen najdete na našem webu přímo v profilu prodejny https://www.ostrava.avion.cz/cs-cz/stores. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na Avion Infolinku na tel. čísle +420 774 284 661 od 9:00-21:00 hodin.

TESTOVACÍ CENTRUM

Vstupenkou pro návštěvu kadeřnictví KLIER, Vláskov, manikúry LOLITA a posilovny Fit up je negativní antigenní test. To samé platí také pro stolování v našem foodcourtu. Testovací centrum najdete naproti IKEA, kde testují každý den od 9:00 do 21:00. Potvrzení dostanete s sebou. Je možná verze i v anglickém jazyce.

Testování je zdarma, v případě platného zdravotního pojištění a splnění podmínek Ministerstva zdravotnictví. V opačném případě se testy hradí, otestovat se můžou i samoplátci.

Zde se můžete zarezervovat.

Call centrum testovacího centra, kde si můžete zavolat a zjistit obsazenost v daný den, má číslo 739 324 546.

Testovací centrum


BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili bezpečně. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme proto zavedli zvýšená hygienická opatření.

Centrum plošně dezinfikujeme pomocí speciální technologie s aplikací prostředku vytvářejícího ochranný polymerový film ničící viry a bakterie.

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Avionu. Zvýšenou pozornost věnujeme ošetření kontaktních ploch, jakými jsou například madla, kliky, výtahové displeje, splachovadla nebo zábradlí.

 
kab789789

Pro zajištění maximální bezpečnosti dodržujte prosím tato pravidla:
 • Vstupujte a pobývejte v centru ve skupinkách maximálně po 2 lidech.
 • Vstupujte jen s ochranou úst a nosu, která naplňuje minimálně všechny technické podmínky a požadavky ministerstva zdravotnictví, např. respirátor FFP2/KN95 nebo jiné ochranné prostředky. Děti od 2 do 15. let mohou mít jednu chirurgickou roušku. Více informací zde.
 • Využívejte prosím desinfekce instalované u všech vstupů do centra, na infostánku a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.
 • Dodržujte prosím rozestupy alespoň 2 metry od dalších návštěvníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže nová infografika na podlaze centra.
 • Neshromažďujte se na toaletách, ve výtazích, v garážích a v odpočinkových zónách.
 • Bude-li to jen trochu možné, preferujte prosím bezkontaktní platbu kartou nebo mobilním telefonem.
 • Platí pravidlo jedné osoby na 10m² v jednotlivých obchodech.
 • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.
Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se informačními plakáty, které se v Avionu nacházejí.