Co aktuálně platí?

Milí návštěvníci, vítejte v Avionu!

Sepsali jsme pro vás vše, co vás aktuálně zajímá. Těšíme se na vás!

OBCHODY A SLUŽBY

Avion se pyšní největší nabídkou značkových obchodů s módou, sportem, elektronikou a nábytkem v regionu. Všechny obchody a služby v Avionu jsou plně otevřené a těší se na vaši návštěvu. V případě otázek na jednotlivé obchody, telefonní čísla do všech prodejen najdete na našem webu přímo v profilu prodejny.

RESTAURACE, BISTRA A KAVÁRNY

Naše kavárny a restaurace jsou otevřeny, zajděte si k nám na dobrý oběd nebo kávičku a dezert:

Coloseum

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili bezpečně. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme proto zavedli zvýšená hygienická opatření.

Centrum plošně dezinfikujeme pomocí speciální technologie s aplikací prostředku vytvářejícího ochranný polymerový film ničící viry a bakterie.

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Avionu. Zvýšenou pozornost věnujeme ošetření kontaktních ploch, jakými jsou například madla, kliky, výtahové displeje, splachovadla nebo zábradlí.

 
kab789789

Pro zajištění maximální bezpečnosti dodržujte prosím tato pravidla:
  • Využívejte prosím desinfekce instalované u všech vstupů do centra, na infostánku a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.
  • Dodržujte prosím rozestupy alespoň 2 metry od dalších návštěvníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže nová infografika na podlaze centra.
  • Neshromažďujte se na toaletách, ve výtazích, v garážích a v odpočinkových zónách.
  • Bude-li to jen trochu možné, preferujte prosím bezkontaktní platbu kartou nebo mobilním telefonem.
  • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.

Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se informačními plakáty, které se v Avionu nacházejí. Děkujeme.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na Avion Infolinku na tel. čísle +420 774 284 661 od 9:00-21:00 hodin. Jsme tady pro vás.