spolecnezvladneme75001


Vážení návštěvníci,

bezpečnost zákazníků, partnerů a kolegů jsou hlavními prioritami Avion Shopping Parku. Pečlivě sledujeme situaci a kroky místních úřadů a jednáme v souladu s jejich doporučeními. 

V Avionu jsou otevřeny všechny obchody a služby včetně kaváren a restaurací ve své standardní otevírací době.

Naše nabídka je zase kompletní a vy si můžete užít Avion tak, jak jste zvyklí a jak ho máte rádi.

Obchody a služby jsou otevřeny ve své standardní otevírací době. V případě otázek kontaktujte přímo konkrétní obchod, telefonní čísla do všech prodejen najdete na našem webu přímo v profilu prodejny https://www.ostrava.avion.cz/cs-cz/stores. Děkujeme za pochopení

Zprovoznili jsme také váš oblíbený Avion Sport Park. Relaxovat můžete se svými dětmi ve venkovním multifunkčním hřišti. Avion Sport Park dále nabízí in-line dráhu, dětskou lanovku, ale také třeba stínidla pro komfortnější pobyt na čerstvém vzduchu.

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili bezpečně. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme proto zavedli zvýšená hygienická opatření.

Centrum plošně dezinfikujeme pomocí speciální technologie s aplikací prostředku vytvářejícího ochranný polymerový film ničící viry a bakterie.

kab789789

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Avionu. Zvýšenou pozornost věnujeme ošetření kontaktních ploch, jakými jsou například madla, kliky, výtahové displeje, splachovadla nebo zábradlí.

Pro zajištění maximální bezpečnosti vás žádáme o dodržování pravidel

  • Vstupujte jen s ochranou úst a nosu.
  • Využívejte prosím desinfekce instalované u všech vstupů do centra, na infostánku a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.
  • Dodržujte prosím rozestupy alespoň 2 metry od dalších návštěvníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže nová infografika na podlaze centra.
  • Neshromažďujte se na toaletách, ve výtazích, v garážích a v odpočinkových zónách.
  • Bude-li to jen trochu možné, preferujte prosím bezkontaktní platbu kartou nebo mobilním telefonem.
  • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.

Současně vás prosíme o pochopení omezené dostupnosti odpočinkových zón a jiných prostor k sezení.

Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se informačními plakáty, které se v Avionu nacházejí.

Aktuální mimořádné opatření Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě zde.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na Avion infolinku od 9:00-19:00 na tel. čísle +420 774 284 661.

Těšíme se na vaši návštěvu!