Ve sportu jsme jedničky

Zima nás neodradí, my frčíme na sportu dál! Jen v Avionu najdete ty nejlepší sportovní značky s tím nejlepším výběrem. U nás seženete vše pro jakýkoliv pohyb, který vám dělá radost. Ať už se rozhodnete lyžovat, bruslit, běhat, potápět se, vyrazit na výlet, nebo si zacvičit doma či ve fitku. Vybere si u nás jak sportovní začátečník, tak i profík hledající nejnovější kolekce světových sportovních značek.


Sportovní obchody Sportisimo a Sports Direct nabízí nejširší spektrum značek a vybavení pro dětské i dospělé sportovní nadšence od jara až do zimy. Decathlon přináší potěšení ze sportu úplně každému. Najdete tady věci na lyžování, lehký track nebo výšlap do hor. S Decathlonem se vybaví každý!

Sportovní jedničky

Všichni cyklisti, do Avionu!

Cyklistika patří mezi nejoblíbenější sporty u nás. Stát se cyklistou je prostě jednoduché, stačí kolo a můžete vyrazit. Abyste si jízdu na kole užili naplno, je důležitý výběr správného a kvalitního kola a cyklistických doplňků.

Nabídka sportovních značek v Avionu, které se zaměřují na cyklisty, uspokojí jak začínající jezdce, tak nadšené cyklisty. Dorazte a přesvědčte se!

Kompletní servis pro vás i vaše kolo nabízí Kolovna. Prodejna v Avion Shopping Parku se specializuje na prodej kol a elektrokol přední německé značky Bergamont. Kolovna v rámci svých služeb nabízí profesionálně vybavený servis a k dispozici je také půjčovna městských, turistických i terénních elektrokol. Takže pokud nejste cyklisté tělem i duší, ale výlet na kole si čas od času chcete dopřát, tak Kolovna je pro vás ta pravá!

Sportovní kampaň - 4
Široký výběr kol a cyklistického vybavení pro malé i velké nabízí také prodejny Sportisimo a Decathlon.

Sportovní móda je trendy

A3 Sport nabízí atraktivní kolekce největších světových sportovních značek jako Adidas, Nike, Puma nebo Reebok.

Sportovní kampaň - 3

Zejména ženy, které dávají přednost fitness módě a chtějí být vidět, určitě ocení sexy kousky značky Nebbia. Ta promění každé cvičení v zážitek.

Sportovní kampaň - 6
Kvalitní a stylové kousky do fitka nebo na výlet najdete taky v Espace Sportu. Na své si zde přijdou milovníci značky Under Armour a Pumy, v jejichž designovém oblečení se budete cítit pohodlně, a přitom vypadat skvěle.

Sejdeme se na Lysé

Když dojde na hory, outdoorovými experty právem nazýváme Rock Point, The North Face, Nord Blanc a Alpine Pro, kteří jsou zárukou spolehlivosti a kvality. Nenechají vás ve štychu.

Sportovní kampaň - 5

Sportovní výživu na každý výlet nebo doplnění energie po výkonu vám zaručí Nutrend. Nutrend se nezaměřuje jen na vrcholové sportovce, ale svými produkty podporuje aktivní životní styl všech. Nabízí tak zdravou alternativu pro každého.

Přehledný seznam našich sportovních obchodů: