logo_tapitea

Tapi tea

Tapi Tea je nápoj plný zábavy a osvěžení. Jeho základ tvoří prvotřídní sypaný čaj, který si můžete dopřát ve dvou variantách. Zelený Jasmín nebo černý Assam. Jeho charakter podtrhuje ovocná složka ve formě přírodních šťáv nebo sypaná varianta mléka. Hlavní ingrediencí nápoje jsou koule. Ať už boba s ovocnou náplní uvnitř či tapioca, koule žvýkavé. Pokud zákazník neholduje kulatým tvarům, je pro něj připraveno i želé, vyrobené z kokosové dužiny a dostupné v několika ovocných příchutích.

Jsme ryze česká značka a na trhu se pohybujeme již od roku 2011.

V Tapi Tea tvoříme tým mladých a pozitivních lidí, kteří se snaží nejen o to, aby nápoj skvěle chutnal, ale také šířil hromadu dobré nálady a potěšení.

Rádi se smějeme a proto pro vás připravujeme jednu vykoulenou akci za druhou. Na Halloween nás můžete příjít postaršit, na Valentýna políbit svou lásku před barem a na Vánoce získat nějaký ten dáreček. Abychom vám byli co nejlbíž, spolupracujeme s vrcholovými českými youtubery a blogery, jsme partnery sportovních i kulturních akcí a radost se snažíme rozdávat i nesustále novými soutěžemi přímo v místech prodeje.

Vytváříme videa, fotografie a spoustu aktivit, díky kterým není Tapi Tea pouze nápojem :)

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00