valentýn v avionu

Valentýn už klepe na dveře Avionu! Nyní je správný čas vybrat originální valentýnský dárek pro svojí drahou polovičku. V Avion Shopping Parku najdete nejširší výběr obchodů na severní Moravě, vyberete si zaručeně každý.

TIMEOUT

30% slevy na vybrané modely!

Fruitisimo

Dej si se svou drahou polovičkou limitovanou verzi zamilovaných drinků ROMANTIKA a SRDCOVKU. Tak se na ně zastav do Fruitisima. 

PIETRO FILIPI

Láska prochází šatníkem. Valentýn, svátek zamilovaných, se blíží. Stále přemýšlíte, čím potěšit svůj protějšek? Navštivte prodejnu Pietro Filipi a vyberte elegantní dárek, bude slušet. Můžete navíc využít speciálního balení do hedvábného papíru i s věnováním.

BAGETERIE BOULEVARD

Zajděte na dvojtou porci Patatas za akční cenu.

Akce platí od 7. 2. - 29. 2. 2020

GATE

Využijte valentýnské dny a s nimi slevu 2+1 na celý sortiment.

Takovým výhodným nákupem potěšíte sebe i svoji polovičku!

TRIOLA

💋 S láskou oblékáme vaše křivky - třeba do nové kolekce Triola 💋 www.triola.cz 👌

OLLIES

Daruj LÁSKU z Ollies!

Albi

Nevinné hrátky - pikantní partnerská hra

Druhé upravené vydání erotické hry pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly, jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle? 150 úkolových karet Vám zajistí, aby byla každá hra jiná a mohli jste ji spolu hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž jednu si jako vítěz nebo vítězka budete moci vybrat přímo v cíli.

BUSHMAN

KLID… My tě milujeme! Od 4. 2. až do 1. 3. 2020 jsme pro tebe výrazně snížili ceny pořádného oblečení a doplňků BUSHMAN.

Je čas se potěšit! #bushman #pohoda #obleceninacesty #oblecenidomesta #pohodlneobleceni #prirodnimaterialy #laskaprochazisatnikem #jecasvyrazitjsme

PANDORA

Náš nový Pandora Friend Theo Bear - je snílek, který se rád směje se svými přáteli. Je silná a tichá povaha. pupík má ve tvaru srdce, stejně jako obrys srdce na chodidlech.

SWAROVSKI

On je mou druhou polovičkou, já jsem jeho lepší polovička. #SparkDelight

Více informací o valentýnské kolekci naleznete na: www.swarovski.com.