Vítejte! 

Vítáme vás v Avionu zase v plné síle. Všechny obchody s módou, obuvnictví, hračkářství, prodejny s elektrotechnikou nebo se sportovním vybavením, stejně jako obchody s nábytkem už své dveře opět otevřeli vám, našim milým návštěvníkům. 

Udělejte si radost a využijte speciální nabídky, které si vaše oblíbené značky pro vás připravily. Radost a zážitek z nakupování zpříjemní uvítací slevy například v obuvi Deichmann, CCC, ECCO, v elektru Datart nebo v klenotnictví Pandora! Výběr zajímavých slev na uvítanou najdete zde.

Od pondělí 25. května otevřeli také bistra, restaurace a kavárny! Tímto se naše nabídka stala zase kompletní a vy si můžete užít Avion tak, jak jste zvyklí a jak ho máte rádi.

Navíc jsme si pro vás připravili hned několik novinek, které vám návrat k nakupování u nás zpříjemní. Můžete se těšit na stávající obchody v novém kabátku a z brusu nové značky, které otevřou, co nevidět!

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili bezpečně. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme proto zavedli zvýšená hygienická opatření.

Před znovuotevřením centrum plošně dezinfikujeme pomocí speciální technologie s aplikací prostředku vytvářejícího ochranný polymerový film ničící viry a bakterie. 

kab789789

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Avionu. Zvýšenou pozornost věnujeme ošetření kontaktních ploch, jakými jsou například madla, kliky, výtahové displeje, splachovadla nebo zábradlí.

Pro zajištění maximální bezpečnosti vás žádáme o dodržování pravidel

  • Do centra prosím vstupujte pouze s rouškou nebo s jinou ochranou úst a nosu.
  • Využívejte prosím desinfekce instalované u všech vstupů do centra, na infostánku a na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.
  • Dodržujte prosím rozestupy alespoň 2 metry od dalších návštěvníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže nová infografika na podlaze centra.
  • Neshromažďujte se na toaletách, ve výtazích, v garážích a v odpočinkových zónách.
  • Bude-li to jen trochu možné, preferujte prosím bezkontaktní platbu kartou nebo mobilním telefonem.
  • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.

Současně vás prosíme o pochopení omezené dostupnosti dětských koutků, odpočinkových zón a jiných prostor k sezení.

Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se informačními plakáty, které se v Avionu nacházejí.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na Avion infolinku od 9:00 - 21:00 na tel. čísle +420 774 284 661.

Těšíme se na vaši návštěvu!