pokyny-rousky-17072020

Vážení návštěvníci,

bezpečnost zákazníků, partnerů a kolegů jsou hlavními prioritami Avion Shopping Parku. Pečlivě sledujeme situaci a kroky místních úřadů a jednáme v souladu s jejich doporučeními. 

Dovolte, abychom vás informovali, že dle rozhodnutí vlády České republiky s účinností od soboty 14. března zůstávají v Avionu otevřeny jen prodejny s potravinami, lékárna, drogerie a další obchody, na které se vztahují výjimky vlády. Seznam otevřených prodejen vč. otevírací doby může být průběžně aktualizován dle vývoje mimořádné situace. 

Upozorňujeme, že vláda vymezila prodejní dobu pro seniory nad 65 let, která je nyní mezi 08:00 - 10:00 hod. a platí pro potraviny a drogerie. V tuto dobu mohou do obchodů také držitelé průkazů pro osoby zdravotně postižené a zaměstnanci pečovatelských služeb. 

Povinné je nošení ochrany úst a nosu (roušky, respirátory, šátky, šály) na veřejnosti. Děkujeme, že respektujete nařízení vlády a do Avionu vstupujete pouze s ochrannou pomůckou (rouškou) přes obličej. Doporučujeme nosit také ochranné brýle a rukavice, které vás můžou ochránit před přenosem virů.

Dále v návaznosti na rozhodnutí vlády ČR vás žádáme, abyste zachovávali během nákupu odstup od ostatních osob nejméně 2 metry. Zároveň prosíme, abyste z hygienických důvodů využívali přednostně bezhotovostní platby. 

Důležité je dodržování základních hygienických pravidel, hlavně správného mytí rukou a jejich následná dezinfekce. Dávkovače s dezinfekcí najdete u každého vchodu Avionu.

Z technických důvodů je změněna provozní doba Avion Sport Parku. Sportovní areál bude veřejnosti zpřístupněn od 1. května 2020.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na Avion infolinku od 9:00-19:00 na tel. čísle +420 774 284 661, nebo naši bezpečnostní službu na tel. čísle +420 597 434 958.

Děkujeme za pochopení,
Váš Avion Shopping Park