Avion je plný chutí

Milujeme jídlo! V Avionu máme spoustu skvělých míst, kde se chutně, zdravě a rychle najíte, vychutnáte si oběd nebo večeři s rodinou a přáteli, nebo si dobijete baterky prvotřídní praženou kávou.

avion-plny-chuti-1d

Italskou kuchyni milujeme celým srdcem. Pokud to máte stejně, musíte vyrazit do naší restaurace Pizza Coloseum. Ať už ochutnáte klasiku, jako jsou pizza nebo těstoviny, nebo chobotnici, šťavnatý steak a italský burger, budete nadšení – z čerstvých surovin, nových chutí i neodolatelné vůně. 

Restaurace Pizza Coloseum vás nadchne moderním, přesto útulným designem. Kromě originálních surovin dovezených přímo z Itálie Pizza Coloseum sází také na zdravá a lehká jídla. „Pravou Itálii“ zažijete i bez masa a lepku (a to i v případě, že jste přišli na pizzu nebo těstoviny).

Nejmenší hosty (a rodiče) určitě potěší rozlehlý dětský koutek, kde se nebudou ani na chvíli nudit! A v letních dnech si můžete pochutnat na příjemné letní terase přímo před restaurací.

avion-plny-chuti-1c
První pravá indická kuchyně v Ostravě, to je Indian bistro v Avionu. Za autenticitu ručí sama majitelka, která dohlíží na přípravu pokrmů úžasných chutí z její rodné země. Základem jsou suroviny a hlavně koření, které dodává indickému jídlu chuť, kterou milují lidé na celém světě. 
avion-plny-chuti-1b
A pokračujeme v gastronomické jízdě! Na skvělém asijském jídle si pochutnáte v Guty a Ngochanu, na vymazleném kebabu v bistru Arena Kebab, legendární smažený sýr a další české klasiky servírují v Českém bistru a šťavnaté bagety mnoha chutí připravují v Bageterii Boulevard. Na milovníky světově fenomenálního „číze‟ se těší v McDonald´  s. Pokud jste spíše na to nejlepší smažené kuře, nemůžete minout KFC. Zdravě v každém ročním období si pochutnáte v bistru Charlie Food & Friends, UGO Salaterii nebo Fruitisimu.
avion-plny-chuti-1a

Milovníky sladkého potěší široký výběr kaváren s těmi nejlepšími dortíky z Coffeeshop Company, Ostravanky, Ollies nebo Starbucksu.

A tím naše gastro nabídka nekončí:
- Arena Kebab
- Bageterie Boulevard
- Boutique Gurmán
- Coffeeshop Company
- České bistro
- Fruitisimo
- GUTY
- Charlie Food & Friends 
- IKEA restaurace
- Indian
- KFC
- MALEDA
- McDonald´  s
- MINIT Fornetti Premium
- Ngochan
- Ollies
- Ostravanka
- Restaurace Pizza Coloseum
- Starbucks
- Tchibo
- Tea Star
- Trdlokafe
- UGO Salaterie
- Veselá Veverka

Dobrou chuť,
Váš Avion