Avion je plný chutí

Milujeme jídlo! V Avionu máme spoustu skvělých míst, kde se chutně, zdravě a rychle najíte, vychutnáte si oběd nebo večeři s rodinou a přáteli, nebo si dobijete baterky prvotřídní praženou kávou.

Italskou kuchyni milujeme celým srdcem. Pokud to máte stejně, musíte vyrazit do naší restaurace Pizza Coloseum. Ať už ochutnáte klasiku, jako jsou pizza nebo těstoviny, nebo chobotnici, šťavnatý steak a italský burger, budete nadšení – z čerstvých surovin, nových chutí i neodolatelné vůně. 

Restaurace Pizza Coloseum vás nadchne moderním, přesto útulným designem. Kromě originálních surovin dovezených přímo z Itálie Pizza Coloseum sází také na zdravá a lehká jídla. „Pravou Itálii“ zažijete i bez masa a lepku (a to i v případě, že jste přišli na pizzu nebo těstoviny).

Nejmenší hosty (a rodiče) určitě potěší rozlehlý dětský koutek, kde se nebudou ani na chvíli nudit! A v letních dnech si můžete pochutnat na příjemné letní terase přímo před restaurací.

První pravá indická kuchyně v Ostravě, to je Indian bistro v Avionu. Za autenticitu ručí sama majitelka, která dohlíží na přípravu pokrmů úžasných chutí z její rodné země. Základem jsou suroviny a hlavně koření, které dodává indickému jídlu chuť, kterou milují lidé na celém světě. 
A pokračujeme v gastronomické jízdě! Na skvělém asijském jídle si pochutnáte v Guty a Ngochanu, na vymazleném kebabu v bistru Arena Kebab, legendární smažený sýr a další české klasiky servírují v Českém bistru a šťavnaté bagety mnoha chutí připravují v Bageterii Boulevard. Na milovníky světově fenomenálního „číze‟ se těší v McDonald´  s. Pokud jste spíše na to nejlepší smažené kuře, nemůžete minout KFC. Zdravě v každém ročním období si pochutnáte v bistru Charlie Food & Friends, UGO Salaterii nebo Fruitisimu.

Milovníky sladkého potěší široký výběr kaváren s těmi nejlepšími dortíky z Coffeeshop Company, Ostravanky, Ollies nebo Starbucksu.

A tím naše gastro nabídka nekončí:
- Arena Kebab
- Bageterie Boulevard
- Boutique Gurmán
- Coffeeshop Company
- České bistro
- Fruitisimo
- GUTY
- Charlie Food & Friends 
- IKEA restaurace
- Indian
- KFC
- MALEDA
- McDonald´  s
- MINIT Fornetti Premium
- Ngochan
- Ollies
- Ostravanka
- Restaurace Pizza Coloseum
- Starbucks
- Tchibo
- Tea Star
- Trdlokafe
- UGO Salaterie
- Veselá Veverka

Dobrou chuť,
Váš Avion