Gladiator Race, zážitek, na který nezapomeneš

Běžecký adrenalinový závod na 4 kilometry doplněný o řadu přírodních a umělých překážek, to je Gladiator race, který se v Avionu poběží 16. května.

Gladiator race v Avionu je závodem typu Run, který představuje lehčí obtížnost překážek a kratší vzdálenost. Závod si tak užije každý člen rodiny! 

Přihlaste se i vy! Avion vám nabízí exkluzivní slevu 10 % na registraci do závodu Gladiator Race. Stačí dorazit na náš Infostánek a vyzvednout si letáček se slevovým kódem.

Gladiator Race nabízí skvělý zážitek s nezapomenutelnou atmosférou i pro ty, kteří se pro tento typ závodů rozhodnou poprvé. Vyzkoušíte si plazení se, brodění se ve vodě, přelézání bariér a další zábavné překážky. Navíc se proběhnete nádhernou trasou kolem řeky Odry.

Na nejmenší běžce a jejich rodiče pak čeká nezávodní kategorie Family. 

Registrace účastníků v den závodu proběhne uvnitř nákupního centra vedle kavárny Starbucks. Start i cíl překážkového závodu pro celou rodinu najdete v blízkosti našeho Sportparku.

K účasti v Gladiator race nejsou potřeba žádné speciální pomůcky ani fyzická kondice olympionika, jen síla, vytrvalost a vůle! Těšíme se 16. května!

Avion vám nabízí exkluzivní slevu 10 % na registraci do závodu Gladiator Race. Stačí dorazit na náš Infostánek a vyzvednout si letáček se slevovým kódem.