komfort a bydlení

<img>

Sitecore.Exceptions.ItemNullException: The item was not found. It may have been deleted by another user. at IngkaCentres.Foundation.SitecoreExtensions.Extensions.ItemExtensions.MediaUrlExtension.MediaUrl(Item item, ID fieldId, MediaUrlBuilderOptions options, Boolean includeDomain, String defaultValue) at IngkaCentres.Foundation.SitecoreExtensions.Extensions.ItemExtensions.MediaUrlExtension.MediaUrl(Item item, ID fieldId, MediaUrlBuilderOptions options) at ASP._Page_Views_Image_Image_cshtml.Execute() in D:\home\site\wwwroot\Views\Image\Image.cshtml:line 18;

Třetina Čechů má problém se spánkem. IKEA startuje spánkovou revoluci.

V dnešní době sklízejí obdiv spíše ti, kteří hodně pracují, mají spoustu zájmů a jsou neustále produktivní, než ti, kdo rádi a pořádně spí. Kvalitním spánkem regenerujeme naše tělo i mysl a připravujeme se na vše, co nám přinese další den. IKEA se proto rozhodla na důležitost kvalitního spánku v našem životě upozornit a v novém roce se zaměřit na všechny benefity, které nám spánek přináší. Spoustu inspirace, jak si z místa na spaní jednoduše vytvořit oázu klidu a nerušeného odpočinku, přináší také nový katalog IKEA na rok 2020. 

Hurá do toho! Léto přichází

Seznamte se s kolekcí, která vás dostane do letní nálady, jen se na ni podíváte. V kolekci SOMMAR 2019 najdete vše, co budete v létě potřebovat, od pestrých plážových osušek po piknikové příslušenství s výraznými grafickými vzory ...a již dnes ji najdete v obchodních domech.

 

Uvědomělá skupina

Jak nejlépe využít přírodní zdroje v městském prostředí? Nechte se inspirovat bytovými stylistkami a jejich nápady, zveřejněnými v Katalogu IKEA 2019.

5 tipů, jak poznat výhodné spoření

Jakákoliv forma spoření je lepší, než nechat peníze ležet ladem na běžném účtu nebo je mít zašité v matraci. I přes nízké úrokové sazby zůstává nejjednodušší formou uložení peněz spořicí účet.