LIFESTYLE

 

Ďáblovo opatství

Kriminální tématika tentokrát z prostředí ženského kláštera, kde dojde ke zločinu. Kniha je plná překvapení a zvratů. Nechte se pohltit novým příběhem Josepa M. Morrerese.

 

Jarní restart s rebarborou

Přivítejte jaro a dejte sbohem zimě i svému zimnímu já! Dopřejte si regenerační a pečující jarní vzpruhu s rebarborou a  poznejte její blahodárné účinky na vlastní kůži s novou jarní limitovanou edici od Manufaktury, inspirovanou právě rebarborou. 

 

Případ Kukockij

Nadaný a ambiciózní lékař Pavel Alexejevič Kukockij se z etických pohnutek snaží prosadit znovuzavedení práva na potrat, o něž sovětské ženy přišly Stalinovým nařízením z roku 1936. Tento boj za vnitřní svobodu člověka a možnost vlastní volby však překazí jeho slibně zahájenou kariéru. 

 

Jethro Tull - Půlstoletí s kouzelnou flétnou

Pro fanoušky rockové skupiny Jethro Tull, a nejen pro ně, vychází kniha, která mapuje vývoj kapely za celou její existenci. Autor knihou Půlstoletí s kouzelnou flétnou vzdává hold této skupině k letošnímu padesátému výročí.

Věnujte si chvilku jen pro sebe!

Potřebujete se na okamžik vypnout a zrelaxovat Vaše tělo i ducha? Připravte si horkou lázeň, která Vás dokonale uvolní a prohřeje. Koupel s použitím bylinných solí přispívá k prokrvení pokožky a dodává jí důležité minerální látky.

Dopřejte si chvilku jen pro sebe – zasloužíte si to!

 

 

Okem vrány

Psychoanalytik pronásledovaný minulostí se snaží ochránit svou dceru před svými chybami. Avšak za jakou cenu?

Po sebevraždě jeho pacientky Daniel obdrží záhadný dopis, náhle zmizí jeho dcera a on si uvědomí, že nastal čas postavit se nepříjemným tajemstvím z minulosti.


 

5 tipů, jak poznat výhodné spoření

Jakákoliv forma spoření je lepší, než nechat peníze ležet ladem na běžném účtu nebo je mít zašité v matraci. I přes nízké úrokové sazby zůstává nejjednodušší formou uložení peněz spořicí účet.

 

 

Žár

Každý rok se ve finské Heinole odehrává světový šampionát v saunování. Letos na něj přijeli i dva hrdinové tohoto románu, kteří působí jako vzájemné protiklady.  Vše je připraveno, fraška může začít.....

 

Marcy a hádanka od sfingy

Kniha z pohledu malého dítěte Vás vezme na dobrodružnou cestu, kde se setkáte s egyptskými božstvy, a proniknete do podsvětí této tajemné země.Malá Marcy je dcerou věhlasného dobrodruha Artura z rodu Brownstonů, známého svou neohroženou povahou.