Inspirujte se vánoční kolekcí IKEA
head-1

Letošní vánoční kolekce čerpá inspiraci z moderního způsobu oslav a setkávání. Najdete v ní veselé, výrazné kusy vycházející ze skandinávské tradice, která vyznává jednoduché, a přesto bohaté vzory. Kromě příjemné, svěží barevnosti v odstínech červené, modré a neutrální je důležité i využití udržitelných materiálů.

 

Stolování s krásnými vzory. Příprava sváteční večeře vás občas může úplně udolat. Žádný strach – teď jsme tady my, abychom vám všechno zjednodušili a vy jste tak mohli být také hosty na své vlastní party. Nádobí VINTERFEST je spolehlivé a můžete ho používat každý rok. Jednoduchý a zároveň nadčasový design se vyznačuje jemnými, oblými tvary a dobře se hodí k některým kouskům z našich základních sérií nádobí, jež už možná máte doma. Nemáte náladu pořizovat si celou novou sadu nádobí? Ubrus z kolekce VINTERFEST ze 100% trvale udržitelnější bavlny dokáže proměnit jakýkoli jídelní stůl ve slavnostní tabuli, která pak bude vypadat jako umělecké dílo. Nic víc nepotřebujete!


sto1
sto2
sto3
sto4

Potěšte dítě, které ve vás dřímá. Říká se, že Vánoce jsou svátky hlavně pro děti. Naše sváteční nabídka zahrnuje řadu hravých dekorací, aby si jich mohli dosyta užít i mladší členové rodiny. Takže mami a tati, vraťte se o pár let zpátky a nechte pro změnu výzdobu bytu na dětech. A kdo ví, možná že to nakonec budou ty nejpříjemnější Vánoce, jaké jste zažili.

poteste-1
poteste-2
poteste-3
poteste-4

Pečení je zábava. Trochu ho odbýt ale také nevadí. Někteří lidé pečení cukroví prostě milují se vším všudy, jiní ale ne. Těm mohou hotové perníčky, čokoládové bonbóny a další dobroty z naší nabídky zamoučené zážitky plně vynahradit.

peceni-1
peceni-2
peceni-3
peceni-4

Nové fígle balení. Tenhle rok se dají dárky zabalit mnoha různými způsoby. Vyzkoušejte něco nového a zkuste zvolit třeba trvale udržitelnější alternativu – co kdyby bylo balení součástí dárku? Co takhle vybrat plechovku na sušenky nebo utěrky VINTERFEST nebo možná dokonce zářící osvětlovací LED řetěz VISSVASS?

balení-1
baleni-2
baleni-3
baleni-4

Pro dny i noci plné hvězd. Stejně jako samotný její název STRÅLA (ve švédštině „záře“) má sváteční řada osvětlení IKEA za úkol rozjasnit šedivé dny, rozzářit sváteční oslavy a zpříjemnit zimní večery. Nabízíme toho hodně od osvětlovacích řetězů po závěsná stínidla ve tvaru hvězdy; v každém koutku svého bytu se tedy můžete cítit o něco blíž „hvězdám“.

hvezdy-1
hvezdy-2
hvezdy-3
hvezdy-4

Drobnosti podle nálady. Výzdoba domova na svátky bývá dost často otázkou osobního vkusu. Nezáleží ale na tom, jestli jste vyznavačem minimalistického stylu pod heslem
„méně je více“, nebo zda vám vyhovuje vánoční paráda se vším všudy – pro každého máme něco.

dro-1
dro-2
dro-3
dro-4