kniha-32-800

365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka

Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého.

Za ty roky projedl přes milion a půl, navštívil skoro půl druhého tisíce podniků, a tak bylo na čase to posunout dál. Nejdřív vznikla appka a teď i knížka Gastromapy. Jmenuje se 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka, a to hned z několika důvodů – dělal jí 365 dní, má 365 stran, ale především přináší 365 tipů. Podniky rozdělil do 31 kapitol, jedna vás vezme s sebou na výlet po Česku, další vás zavede na přísnou snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Ukáže vám místa, kde byste rozhodně žádný skvělý podnik nečekali. Nebo vás nechá proletět se po těch nejlepších kuchyních světa. 

Tuhle knížku potřebujete na cesty. Nebo spíš – tahle knížka vám ty cesty naplánuje!

Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík je český herec a autor kultovního projektu scénických čtení LiStOVáNí.cz. Svou divadelní kariéru započal v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích a po roce přesídlil do jihomoravské metropole, kde se stal členem činohry Městského divadla Brno. Dnes hraje se svými hereckými kolegy téměř denně pro malé i velké diváky právě v rámci projektu LiStOVáNí.cz. Lukáš Hejlík hrál i v mnoha známých seriálech – Ošklivka Katka, Znamení, Terapie, Základka nebo Ordinace v růžové zahradě. Je žádaným moderátorem velkých kulturních i gastronomických akcí. Je spoluautorem kuchařské knihy Gastrokroužek.

Knihu 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka si můžete zakoupit u nás v Avionu v prodejně Kosmas nebo na stránkách www.kosmas.cz.