gai800

Zahrada Gaii: Domácí příručka permakultury

Zahrada Gaii: Domácí příručka permakultury popisuje systém zahradničení, který kombinuje nejlepší vlastnosti přírodního biotopu, jedlého lesa a konvenční květinové a zeleninové zahrady do samoobnovující se krajiny, která nechává přírodu vykonat většinu práce.

Než abyste ovládali svoji zahradu pomocí rotavátorů chrlících spaliny a chemických hnojiv, raději dovolte Tobymu Hemenwayovi, aby vám ukázal zahradní ekosystém vyvažující potřeby člověka a přírody.

 

Toby Hemenway

Toby Hemenway byl americký autor a pedagog, který se zabýval psaním o permakultuře a ekologických otázkách. Poté, co získal titul z biologie na Tufts University, pracoval mnoho let jako výzkumník v oblasti genetiky a imunologie v akademických laboratořích včetně Harvardu a University of Washington v Seattlu, a pak v Immunex, hlavní lékařské biotechnologické společnosti. Hemenway zemřel na rakovinu v roce 2016.

 

Knihu Zahrada Gaii: Domácí příručka permakultury si můžete zakoupit u nás v Avionu v prodejně Kosmas nebo na stránkách www.kosmas.cz.