Tekuté zlato pro Vaše krásné vlasy

O blahodárném působení piva na krásu a vitalitu věděly své už naše prababičky, které tento zlatavý nápoj používaly pro hebké a lesklé vlasy a připravovaly z něj regenerační pivní koupele proti suché kůži. 

Pivo představuje unikátní zdroj vitamínů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů - zmírňuje lámavost, zpevňuje je, dodává lehký tužící efekt, napomáhá jejich růstu, navrací jim přirozený lesk a propůjčuje objem. Podporuje také regeneraci a zklidnění vlasové pokožky.

SS3
samponSnu4

Právě tyto příznivé účinky inspirovaly tradiční českou kosmetickou značku MANUFAKTURA již před mnoha lety k vytvoření originální kolekce založené na obsahu poctivého českého piva a dalších cenných přírodních ingrediencí. 

Ikonickým produktem této řady se stal legendární pivní šampon, který od roku 2007 potěšil již více než milion spokojených zákazníků. Od 1. července 2019 jej spolu s ostatními produkty z pivní kosmetiky představuje v nové, vylepšené verzi a doplňuje o unikátní novinku v oblasti vlasové péče: ŠAMPON SNŮ.

SS1