Voňavé dárky, se kterými nemůžete šlápnout vedle

Nikdy nevyjde z módy, nemusíte si lámat hlavu nad velikostí nebo barevnou kombinací…

Krásná vůně totiž sluší každému! 
Toaletní vody jsou stálicemi pod vánočními stromečky a zcela jistě provoní i letošních nadílky.

Vůně jsou často tím prvním, co naše smysly zachytí, a tím posledním, co zapomenou. Doprovází nás na každém kroku, ovlivňují celý náš život a vyjadřují naši osobnost. MANUFAKTURA představuje jedinečnou a rozmanitou paletu vůní prostřednictvím toaletních vod inspirovaných královstvím bylin, květin, ovoce a koření. Originální pánské a dámské vůně nabízí nezvykle rafinované kombinace přírodních tónů opravdu pro každého.

toaletni-a
toaletni_b

Věděli jste, že každá toaletní voda má tři úrovně vonných kompozic? Každá z nich se uvolňuje postupně a dohromady spolu tvoří harmonický vonný celek, který Vás bude provázet na každém kroku. 

Jaký první dojem na nás vůně udělá a zda nás zaujme či nikoliv má na svědomí hlava parfému. Tvoří ji intenzivní tóny, které se rozvoní ihned po aplikaci. Nejčastěji se jedná o citrusové, svěží, šťavnaté a lehce květinové vůně, které rychle odeznívají, aby daly prostor trvalejším tónům ukrytým v srdci toaletky. 

Tyto vůně určují charakter celé toaletní vody, jsou výraznější a často zastoupeny hlavně květinovým aroma. Následuje základ parfému, který má nejdelší trvanlivost, je jemný, ale zároveň osobitý a charakteristický, protože je tvořen kořeněnými, dřevitými a orientálními vůněmi kombinovanými s akordy exotického ovoce nebo květin. 

Voňavé tipy pro ženy:

Roztančená Brusinka
Jiskřivá toaletní voda plná ovoce roztančí, rozveselí a na závěr hřejivě obejme.
Hlava: grapefruit, citron; srdce: brusinka, lesní jahoda, broskev; základ: vanilka, karamel, santal

Jiskřivé ovoce a něžné květiny
Sportovní lehká ovocno-květinová vůně pro veselé a aktivní dívky i dámy.
Hlava: ananas, mandarinka, černý rybíz, hruška; srdce: růže, jasmín, frezie, základ: santalové dřevo, ambra, mošus

Exkluzivní a romantická
Pro milovnice ženské smyslnosti, romantiky a něžné čistoty. 
Hlava: červené jablko; srdce: pivoňka, růže, jasmín, karafiát; základ: semiš

hlavni_toaletni_800
toaletni-c

Voňavé tipy pro muže:

Vůně dálek a dobrodružství
Příjemně lehká, záhadná, ukrývající v sobě sílu a energii. 
Hlava: limetka, bergamot, mandarinka; srdce: levandule, růže, geranie; základ: ambra, santalové dřevo, cedrové dřevo, mech, mošusy

Využijte speciální akci 2 + 1 zdarma na nákup všech toaletních vod značky Manufaktura! Díky rozmanité nabídce toaletek překvapíte celou rodinu milými dárky.

Akce platí v prodejnách Manufaktura i na e-shopu od 29.11. do 31.12.2019 nebo do vyprodání zásob. Zdarma je vždy nejlevnější produkt. 

750_toaletni_hlavni