Inovativní novinka pro omlazení Vaší pleti!

Manufaktura jde s dobou, drží krok s aktuálními trendy v péči o pleť a nyní Vám představuje skvělou novinku! Pleťový booster je současný hit v péči o pleť a důvod, proč si přestat dělat vrásky z vrásek.

Zázračný pomocník je doslova nabitý vysokým obsahem aktivních látek pro omlazení pleti. Ačkoliv se jedná o velmi lehké sérum bez parfemace, jeho síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí.

Obsažený olejový extrakt ze světlice lékařské bohaté na omega 6 mastné kyseliny společně s extraktem z plamatky zelné, kozince blanitého a koenzymu Q10 okamžitě a dlouhodobě redukuje vrásky. Kyselina hyaluronová má výjimečnou schopnost vázat na sebe vodu a poté ji postupně uvolňovat, díky čemuž poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje její pružnost. Ceramidy obnovují ochranné vrstvy pokožky a výrazně přispívají dlouhodobé hydrataci. Zklidňující účinek a ochranu před nepříznivými vlivy slunečního záření dodává extrakt z mořské řasy Laminaria Ochroleuca.

inovativniNovinka_750_2
inovativniNovinka_750_3

Mezi další mimořádně prospěšné látky pro zvláčnění a hydrataci patří růžová voda, sedmikráskový extrakt a přírodní oleje. Že se jedná o skutečně mimořádný produkt, dokazuje i provedená klinická studie.

Klinická studie probíhala na Státním zdravotním ústavu v Praze a byly testovány dva parametry – redukce vrásek a hydratace pleti. Testování se zúčastnilo 20 dobrovolníků, kteří po dobu 28 dní aplikovali přípravek 2x denně (ráno 1 kapka a večer 4 kapky). Studie dopadla skvěle! V problematice redukce vrásek bylo prokázáno významné vyhlazení vrásek až o 64,5%, 95% žen zaznamenalo redukci vrásek. V oblasti hydratace pleti bylo prokázáno významné a dlouhodobé zvýšení hydratace až o 10,7%.

inovativniNovinka_800_2
inovativniNovinka_800_1
inovativniNovinka_800_3