Limitované edice Manufaktura již od roku 2010

Říká se, že klíčem zdravého a kvalitního vztahu je neustrnout, neustále překvapovat a vnášet nové a nové impulzy. Toto tvrzení lze převést do jakéhokoliv vztahu – a tedy i mezi podnikatele a zákazníka – vztahu, při kterém se vyplatí neusnout na vavřínech. Své o tom ví i Manufaktura, která se rozhodla svůj stálý sortiment obohacovat o sezónní limitované edice, a neustále tak překvapovat a těšit své zákazníky. První sezónní řadu představila již na jaře v roce 2010. Od té doby vydává každý rok dvě nové kolekce.

S příchodem jara přichází svěží kosmetická řada doprovázená vesele jiskřivou a šťavnatou vůní. Řady inspirované českým ovocem, zeleninou nebo květinami se stávají skvělým společníkem pro jarní a letní měsíce. Vyzařují prázdninovou atmosféru, sluníčko, pohodu a letní dobrodružství. Limitované řady představované začátkem podzimu sází na předvánoční období. Jejich design je slavnostnější, doprovází je hřejivější a sametovější vůně. Produkty inspirované českým podzimem a kouzelným vánočním časem přinášejí do koupelen chvíle pohody a hřejivého pohlazení. 

Podněty pro tvorbu nových limitovaných řad Manufaktura hledá v krásách naší přírody, nostalgických vzpomínkách na své blízké nebo na oblíbená místa, vrací se k dětství a pamatuje také na českou tradici a historii. Při tvorbě receptur dbá na poctivou kvalitu surovin, upřednostňuje jejich lokální původ a zohledňuje sezónnost. 

Čerstvé Novinky
1. září spatřila světlo světa nová 20. limitovaná řada. Tentokrát se v Manufaktuře inspirovali drobnými červenými plody typickými pro naše lesy a kopce - brusinkou. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a antioxidantů a přináší také mnoho benefitů pro naši krásu. Pyšní se vynikajícími hydratačními, zjemňujícími, rozjasňujícími a omlazujícími účinky a doprovází ji nádherná hřejivě jiskřivá vůně. 

brusinka_manu1
brusinka_manu2

Ani pánové tentokrát nepřijdou zkrátka. Od 1. září je i pro ně nachystaná limitovaná edice inspirovaná plachtěním a mocnými přírodními živly – vodou a větrem. Pánská originální kosmetika obohacena o unikátní přírodní komplex mnoha bylin, ideálních pro specifické potřeby mužů, a její svěží vůně citrusů, levandule a cedrového dřeva pozve všechny muže toužící po dobrodružství na nezapomenutelnou plavbu. 

manu1_men_750
men_750_nahradni