Piknik snů všude tam, kde se cítíte hezky.
piknik750_HP

I když je tráva sluncem spálená a zem vyprahlá horkem, stín stromů vám poskytne příjemné útočiště před parným létem. Kdo by byl čekal, že příjemný stinný úkryt najdete i uprostřed města. Svůj piknik snů uspořádejte kdekoliv, kde se budete cítit hezky, s rodinou nebo přáteli. Vaše vlastní dobrodružství můžete zažít nejen na dovolené, ale klidně každé odpoledne po práci. I to zdánlivě nejobyčejnější místo se dá proměnit v to zážitkové.

piknik800_5
piknik800_6

Navedeme Vás na cestu, jak toho jednoduše docílit a nebudete k tomu potřebovat ani spoustu peněz ani cizí kraje ani týden dovolené, protože kouzlo je v obyčejně neobyčejných okamžicích, které promění každý den v nezapomenutelný. 

piknik800_1
piknik800_4

Právě proto se rozhodly Marie s Olív, že si užijí každý prázdninový den tak, jako by to bylo stovky kilometrů daleko od místa, kde právě jsou. Že nepromeškají ani minutu volného času smutněním, protože za kopcem nešplouchá moře a nevoní borovicový les. Po práci se schovaly pod kaštan a vytvořily nejprázdninovější piknik, jaký si jen dovedete představit. 

Stačí k tomu opravdu málo a tady přináší malý jednoduchý návod, jak toho docílit.

Recept:

Ingredience

Dobrá nálada - i když ji právě nemáte ve spíži dost, dostaví se jistě posléze
1 a více spřízněné duše
3 polévkové lžíce oblíbené hudby
2 kg deky - ať máte dost místa
Polštářů dle chuti - protože pohodlí je nejvíc potřeba

V neposlední řadě dobré jídlo, které ač se tomu možná nechce věřit, nemusí stát moc. Stačí ovoce, olivy, sýry a čerstvá křupavá bageta, dle vašeho gusta bylinková limonáda či dobré víno. 

piknik800_2
piknik800_3

Nezapomeňte přibalit západ slunce a teplý vítr ve vlasech, doporučujeme zaručeně spolehlivou předpověď počasí - výběr zdroje necháváme na vás.

Postup

Zamíchat vše výše zmíněné a skvělý výsledek a úspěch pikniku garantujeme!

 

Text: Jana Duspivová

Více článků na blogu www.modedeboulangerie.cz.