Jarní restart s rebarborou

restart3

Jaro je brzy tady!

Jednou z prvních rostlin, která vykoukne na povrch, bude pravděpodobně rebarbora. Proto se jí často přezdívá královna jarní zeleniny.

V dobách našich babiček byla hojně využívaná v kuchyni jako chutná ingredience pro přípravu dezertů, sirupů a zavařenin. Možná i proto je dodnes často mylně považována za ovoce.

Poslední dobou její zašlá sláva stoupá a zaslouženě se dostává zpět na výsluní.  

restart5

V zimě dostává naše pleť pořádně zabrat. Kůže může být suchá, podrážděná a přecitlivělá. Pokožka hlavy je z nošení čepic vysušená, vlasy zplihlé a krepaté. Ruce, které jsou nejvíce vystaveny střídání teplot, jsou unavené a dehydratované. Rty postrádají svou šťavnatost, pnou a praskají.

Dejte sbohem zimě i svému zimnímu já! Dopřejte si regenerační a pečující jarní vzpruhu s rebarborou a  poznejte její blahodárné účinky na vlastní kůži. Výtažky z rebarbory dodají pokožce i tělu vitalitu, vyživují pleť, intenzivně hydratují, regenerují a omlazují.

A kde je najít?

Vyzkoušejte novou jarní limitovanou edici od Manufaktury, inspirovanou právě rebarborou. Výbornou společnost v ní dělá rebarboře divoká třešeň, jejíž výtažky mají rovněž skvělé  anti-agingové, zvláčňující a revitalizujícími účinky. Dokonale tak umocňují účinky rebarbory.

Díky její sladké vůní, která se báječně snoubí s jiskřivou hořkostí rebarbory, vytváří úžasné souznění vůní i účinků, které musíte vyzkoušet!

 


Super jarní TIP - Osvěžující a hydratační pleťová mlha s výtažky z rebarbory a divoké třešně.

Poskytněte unavené a vysušené pokožce na obličeji okamžitou vzpruhu a dovolte jí znovu zazářit.

restart1
restart6