Už nevíte, co by? Máme pro vás pár tipů, jak se doma nezbláznit. 😊

1. Upečte nebo uvařte si něco dobrého. 

Oprašme babiččinu kuchařku a uložené, ale nikdy nevyzkoušené, recepty z internetu, které čekaly jen na to, až budeme mít čas. Uvařte si jídlo, které vám vařívala babička nebo vyšperkujte recepty od maminky a povyšte tak své gastro schopnosti na vyšší úroveň! Zapojte do vaření a pečení svoje nejmenší, a to bude teprve jízda.

Pro ty, kteří rádi zkouší něco nového, si Albert Hypermarket připravil ve svém magazínu recepty s vůní jara. Magazín Albert si můžete vyzvednout na své nejbližší prodejně nebo využijte jeho elektronickou podobu na webu Albertu. Nezapomeňte se pochlubit svoji vymazlenou bábovkou na FB nebo IG a inspirujte ostatní.

brezen-ins2

2. Zacvičte si doma jako Michelle Jullian.

Pokud zrovna nemarodíte, popřemýšlejte i o troše pohybu! Sportoviště a fitness centra nám sice zavřela, ale cvičit můžeme i v pohodlí našeho domova! Oproti fitness center máme doma tu výhodu, že po nás nikdo nepokukuje nebo nehodnotí, co máme na sobě. Jediné, co potřebuje, je trocha prostoru a základní vybavení. Společně s Decathlonem víme, jak na to! Decathlon nabízí široký výběr produktů od podložky na jógu, posilovacích gum až po steppery a běžecké pásy.

Navíc na FB si pro vás Decathlon připravil rady v podobě videí a příspěvků, jak provádět cviky efektivně, tak abyste ze sebe mělo radost a dosáhli kýženého výsledku :) Kdo se chce do cvičení pustit naplno, na IG může sledovat fitness hvězdy jako je Michelle Jullian nebo českou fitnessačku Evu Krasovou @fitnessevisek, které denně inspirují tisíce žen po celém světě. Zapojte se do výzev, sdílejte své úspěchy a motivujte se navzájem!

brezen-ins4

3. Vraťte se ke vzpomínkám.

Uvařte si dobrý čaj, nachystejte si něco dobrého na chuť a projděte si společně s rodinou váš archiv fotografií z dovelených, oslav a jiných radovánek. Zavzpomínáte, jaké nevšední zážitky jste zažili a strávíte tak příjemné chvíle pohody. Při té příležitosti si můžete vybrat pár kousků, které stojí si zarámovat. Zkrášlíte si domov a oživíte kouzlo zachyceného okamžiku. Navíc nyní má Lagoon Foto prima akci, že při koupi jednoho rámečku dostanete druhý zdarma. A to už je třeba využít! 

4. Vyměňte staré za nové!

Jaro je tady! Udělejte si detox v šatníku, ať máte místo na nové trendy sezony. Vyřaďte staré věci, které víte, že už nosit nebudete a udělejte si radost novým chic kouskem! A proč ne? Online nakupování je tak jednoduché a pohodlné. Navíc mnoho fashion značek jako je Reserved, House nebo Cropp Town nabízí na svých e-shopech slevy. Také obuv Baťa přichází se speciální 50% slevou. Kdo by odolal? Přehled těchto nabídek najdete https://www.ostrava.avion.cz/cs-cz/nakupujte-online

brezen-ins3

5. Vyhrajte nad nudou.

Dochází vám nápady, jak zabavit své děti? POMPO přichází na pomoc. Celá řada skvělých poutačů pozornosti vašich zlatíček vám dokonale zajistí chvilku klidu. LEGO stavebnice, deskové hry, hlavolamy, které potrápí ne jednu hlavičku nebo hračky, které rozvinou kreativitu. Stačí si jen vybrat!

6. Čistota půl zdraví, čistý mobil celé.

Mobil je naším věrným parťákem. Je s námi všude a za každé situace. V té nynější bychom měli více než kdy jindy myslet na to, že na něm ulpívá mnoho bakterií a virů, které pouhým okem nevidíme. iLoveServis proto nabízí čištění mobilu s UV lampou pro ještě lepší výsledky! Zjistěte více informací. 

7. Zútulněte si domov.

Domov je místem, kde trávíme podstatnou část svých dnů. V této době dokonce celou. Proto bychom měli náš domov zkrášlit tak, aby byl plný inspirace a pozitivní energie. Stylový a přitom útulný. I malé změny dokáží zázraky! At už to budou nové dekorativní lampy, přehozy s jarními tóny nebo polštáře, které vytvoří tu pravou domácí pohodu. Krásné a nápadité výrobky mnohých variací si pro vás připravila IKEA. Pokochtejte se a inspirujte!


P.S. Home office nemusí být nudný. Obohaťte si svůj pracovní koutek o IKEA vychytávky a dekorace, které vás vytrhnou ze stereotypu.

brezen-ins5