Zimní péče s dotekem sedmikrásek
booster-manu
Pleť v zimě dostává pořádně zabrat a doslova volá po intenzivní hydrataci. Chladné a mrazivé počasí dokáže pokožku rychle vysušit, proto je nutné používat mastnější krémy, vrstvit je a k běžným hydratačním krémům používat i speciální hydratační séra. Vyzkoušejte hydratační sedmikráskovou kosmetiku od české značky Manufaktura, která se dokonale postará o Vaši pleť i pokožku celého těla. 

Produkty věnované péči o pleť jsou doslova nabité zázračnými hydratačními ingrediencemi. Pleťový fluid obsahuje kromě jojobového a mandlového oleje, hydratačního extraktu z rebarbory také extrakt ze sedmikrásky a kyselinu hyaluronovou. Olejový elixír obsahuje výjimečné přírodní oleje a díky nim poskytne pleti opravdu exkluzivní péči. Pleťový booster je současný hit v péči o pokožku, exkluzivní pomocník pro její omlazení a mimořádnou hydrataci. 

olej-elixr-manu
sedm1-manu

I kůže na těle zasluhuje kvalitní péči inspirovanou přírodou. Nezapomínejte ji hydratovat pomocí tělových mlék nebo olejů. Dokonale Vám k tomu poslouží tělové mléko sedmikráska s mandlovým olejem nebo něžný regenerační olej s koenzymem Q10. Dbejte i o své ruce, které jsou jednou z nejvíce namáhaných částí na těle.  Pravidelně jim dopřávejte hydratační & revitalizující péči za pomoci cenných přírodních ingrediencí a dodejte jim tak pocit hebkosti. Ani rty nesmí zůstat pozadu. Každým natřením sametově jemným balzámem na rty jim dopřejete voňavý a pečující polibek.

Využijte nyní akci 3 + 1 ZDARMA na celou kosmetickou řadu Sedmikráska od české značky Manufaktura využívající výjimečné omlazující, hydratační, regenerační a vyživující vlastnosti této drobné něžné květiny. 

Akce platí od 26. 12. 2019 do 31. 1. 2020 v prodejnách Manufaktura Vaše domácí lázně a na e-shopu www.manufaktura.cz na všechny produkty z řady Sedmikráska. Zdarma je vždy nejlevnější produkt. Slevy se nesčítají. 

sedm2-manu
sedmikrasky-manu
oleje-manu
bylinky-manu