mÓda a styl

 

BohoChic

Boho styl zvaný též BohoChic je velmi oblíbeným módním stylem, který je v letošní sezóně opět trendy! Většinou se do popředí dostává právě s prvními letními dny a obdobím hudebních festivalů. Typickými prvky pro tento styl jsou například přírodní a obnovitelné materiály, hravé a barevné kombinace krajkových, etnických, indiánských či hippies vzorů a také trend vrstvení.  

 

Plavky!

Horké léto pomalu, ale jistě klepe na dveře. Je třeba se řádně a včas připravit na letní sezónu a vodní radovánky. Výběr správných a dobře padnoucích plavek byste neměli podcenit. Již dnes si plavky v Avion Shopping park Ostrava vybere opravdu každý.

 

Na žluté vlně

Žlutá barva bude jednou z nejvýraznějších módních barviček letošní sezóny.  Nadcházející jaro a léto se poveze na žluté vlně! A to v jakémkoliv odstínu a kombinaci. Čisté světlé, výrazně syté, jemně pudrové i křiklavé neonové odstíny s nádechem 80 let. 

 

Trendy Jaro 2019

První sluneční paprsky do našich šatníků každým rokem přináší mnoho zářivých barev. Ani letos tomu nebude jinak. První jarní dny budou kralovat odstíny pudrové, tělové nebo světle šedé.  

 

Udržitelná móda

Udržitelná móda, která se v módním světě skloňuje čím dál tím častěji, se zabývá především původem a podmínkami, za kterých oblečení vzniká a také se snaží omezit dopad na životní prostředí.

 

Trendy plesové sezóny 2019 - MUŽI

U pánů je třeba vždy přísně dodržovat dress code a několik základních pravidel. Jakých? Pojďme se na ně společně podívat....

 

Trendy plesové sezóny 2019 -  ŽENY

V letošní plesové sezóně platí všeobecné pravidlo méně je více. Doba honosných a okázalých princeznovských toalet je letos pasé.......