Plavky!

Už pár dní si užíváme první jarní dny a parné horké léto pomalu, ale jistě klepe na dveře. Je třeba se řádně a včas připravit na letní sezónu a vodní radovánky. Ať už vyrazíte na koupaliště, do přírody nebo k moři – výběr správných a dobře padnoucích plavek byste neměli podcenit. 

Již dnes si plavky v Avion Shopping park Ostrava vybere opravdu každý -  co se barev i střihů týče. 
Pokud preferujete jednodílný střih – zvolte monokiny, které jsou nejen velmi trendy, ale také pěkně formují postavu, maskují nedostatky a jen tak Vám při skotačení ve vlnách neuplavou. Čistý a jednoduchý model s jemným proužkem nás zaujal v prodejně LINDEX, která nabízí celou kolekci kvalitních plavek. Odvážnější model s průstřihem a vázáním přes prsa nás zaujal v prodejně NewYorker, ten se navíc prodává v trendy barvě číslo jedna letošního léta – žluté!  Klasický, ale velmi pohodlný model nabízí specializovaná prodejna TRIOLA, kde naleznete opravdu široký výběr plavkového zboží. Velmi se nám také líbil model s elastickým opaskem z prodejny Marks&Spencer.

Pokud sledujete trendy a potrpíte si na opravdu luxusní zboží, neměly by Vám uniknout plavky značky Calvin Klein, které jsou k dostání v prodejně SARA

V letošní plavkové sezóně volte barvičky spíše hravé a veselé – nebojte se také výrazných vzorů, jako jsou proužky, kostičky nebo květinové potisky. Trendy budou i retro plavky s vysokým pasem ve stylu 50. let nebo batikované provedení ve stylu 90. let.