TREND : Pánské POLO

Ikonické POLO poprvé v historii vynesl již v roce 1926 René Lacoste na US Open. Tehdy troufalý a nevídaný kousek na tenisovém kurtu. Do té doby jsme při zápasech sledovali hráče ve flanelových košilých s dlouhým rukávem. Až René svou dalo by se říci drzostí a také svým vítězstvím navždy změnil módu a styl tenisového oblečení. 

POLO je velkou mírou oblíbené mezi sportovci – velmi často jej vídáme u golfistů nebo například tenistů. Ale jednoznačně se nejedná pouze o součást sportovních outfitů. Jednoduché basic POLO je mnohem více.  A dnes se stalo neodmyslitelnou součástí šatníku každého trendy muže.

Velká výhoda polo-trika nebo také polo-košile spočívá v jeho praktičnosti a široké škále nositelnosti. V nejrůznější barevných variantách a provedeních jej lze nosit při spoustě formálních i neformálních příležitostech. Navíc se velmi snadno kombinuje se svetrem, volnočasovou bundou nebo spodním dílem outfitu ať už se jedná o džíny, plátěné kalhoty (chinos) nebo i sportovní šortky.

POLA bývají mnohdy šitá z lehkého a prodyšného materiálu zvaného piké (někdy také lacosta). Typickými prvky pro každé polo je měkký límeček, zapínání na dva až tři knoflíčky, krátký rukáv a někdy také kapsička na levé straně, která má spíše designovou funkci než praktickou.

U nás v Avion Shopping Park Ostrava si můžete vybrat z opravdu široké škály polo-košil – vyjímkou nejsou ani polo-košile dámské.

Barvička která by Vám určitě neměla chybět, je bílá, tmavě modrá nebo červená – To jsou přímo ikonické barvičky.

Tip Stylisty: Věděli jste, že pánské POLO též POLO-KOŠILE je společenský jediná akceptovatelná varianta krátkého rukávu pod sako nebo blazer?

CELIO - POLO triko - 499 Kč
celio1
Gas - zelené s palmami - 745 Kč
gas2
Timeout POLO od 349 Kč
timeout3
Tommy Hilfiger s trikolorou - 2190 Kč
hilfiger4
Blažek - modré polo - 2490 Kč
blazek5
Ciao di MaxTara - 1499 Kč
ciao6