Trendy plesové sezóny 2019 - ŽENY

V letošní plesové sezóně platí všeobecné pravidlo méně je více. Zaměřte se na rafinovanost střihu. Nebojte se odhalit záda, případně zvolit model s vysokým rozparkem. Doba honosných a okázalých princeznovských toalet je letos pasé. Inspirujte se jednoduchým, ale velmi efektivním antickým střihem například v obchodě Zebra

Velký trend budou mašle - ať už jako aplikace ve vlasech, na obuvi nebo příručních kabelkách. Vedle letos nešlápnete ani s krajkou, která vždy působí slavnostním dojmem. Naopak se vyhněte nejrůznějším třpytivým aplikacím jako jsou filtry a glitry. Pokud však chcete zazářit, mohu doporučit lesklé, metalické materiály.

Trendy barvou letošního roku budou veškeré odstíny modré - blankytná, královská i odstíny například lahvově zelené, smaragdové nebo petrolejové. 

Jako doplňky se také vrací výrazné maxi náušnice. Dejte si ale pozor na kombinaci s dalšími šperky v aplikaci dekoltu.

Obuv volte jednoznačně pohodlnou - na vyšším podpatku, ale tak aby každý Váš krok působil elegantně a ležérně. Nic nezkazíte klasickou lodičkou s otevřenou nebo uzavřenou špičkou, které naleznete v prodejnách obuvi Humanic nebo CCC. Nebojte se také kombinací různých barev obuvi a kabelky. Pamatujte, že dokonale sjednocená barva kabelky a obuvi nesvědčí o dobrém vkusu, nýbrž o nedostatku fantazie. Dodržujte však v odstínech linii barevné typologie.