Stylově do práce

Tentokrát pro Vás máme skvělou inspiraci jak se moderně a stylově obléci do práce. Ve spolupráci s našimi butiky jsme připravili variabilní nadčasový outfit, ve kterém se budete cítit pohodlně za každého počasí a ještě u toho budete vypadat Chic.

V prodejně Orsay naleznete široký výběr smartcasual oblečení vhodného na kancelářské pracoviště. Tato značka nabízí ve většině případů celé sety, které lze libovolně kombinovat při zachování jednotného stylu. My jsme vybrali vypasovaný krátký blazer s jemným vzorem bílého puntíku. Můžete jej kombinovat s kalhoty nebo sukní ze stejné kolekce a z totožného materiálu. Jako letní alternativa se pak nabízí pouzdrové šaty ze stejné série. Pamatujte, že modrá barva je velmi líbivá a sedí téměř každému. Černá na pracovišti působí velmi tvrdě a odstíny šedé mají tendenci opticky zestařovat.

Náš kompletek jsme doplnili o jednoduchou basic bílou halenku francouzské značky Camaieu, ale nebojte se experimentovat i s jinými barvami v pudrových jemných odstínech jako jsou růžová, lila, tělová nebo broskvová. 

Decentní ale vkusné – přesně tak působí perlové šperky! Nás zaujal set náušnic a náhrdelníku z prodejny SAVE&PROFIT. Nezbytným módním, ale zároveň velmi praktickým doplňkem jsou kvalitní značkové hodinky ze stejné prodejny. Pak už nám chybí jen kabelka a obuv. V prodejně Lara Bags jsme vybrali světlý model s detaily v tělové barvě, které jsme doladili s klasickým lodičkami na středně vysokém podpatku z prodejny CCC.  

KolazStyloveDop race
  1. Vypasovaný blazer 999,- k dostání v Orsay
  2. Perlové náušnice 3.750,- a Perlový náhrdelník 3.300,- k dostání v SAVE&PROFIT
  3. Stříbrné hodinky s bílým ciferníkem 3.490,- k dostání v SAVE&PROFIT
  4. Bílá basic halenka 399,- k dostání v Camaieu
  5. Pouzdrové šaty 899,- k dostání v Orsay
  6. Pouzdrová sukně 699,- k dostání v Orsay
  7. Kalhoty se středně vysokým pasem 699,- k dostání v Orsay
  8. Tělové lodičky 699,- k dostání v CCC
  9. Stylová kabelka do ruky 3430,- k dostání v LARA BAGS