Relax1
relax2
relax5

                       Sluneční brýle

Sluneční brýle nejsou pouze praktickým doplňkem chránícím před ostrými paprsky slunce – v neposlední řadě je to také velmi oblíbený a trendy módní doplněk.

Prodejna Relax zastupuje a prodává zboží hned několika světových výrobců značek jako je Polaroid, Oakley, R2, Tommy Hilfiger nebo třeba RayBan. Butik RELAX nabízí široký výběr slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jak pro ženy tak také muže – a nezapomínejte ani na Vaše ratolesti, protože i těm je třeba chránit zrak před žhavým sluníčkem. Vybere si zkrátka každý. Relax nabízí brýle elegantní, klasické, módní ale také sportovní.

Důležité je však vybrat si ten správný tvar a proto jsme si pro Vás připravili pár tipů:

Hranatý obličej – pokud máte tvář s ostřejšími rysy, je třeba celou konturu obličeje zjemnit. Doporučujeme tedy brýle oválného tvaru. Například klasické pilotky nebo kulatější retro styl. 

Kulatý obličej – Pokud máte naopak kulatější obličej, zvolte model hranatý, model, který zase doladí celou symetrii – ideální bude model s tenkými obroučkami. 

Oválný obličej – Oválnému obličeji sluší téměř každý typ slunečních brýlí – dokonce i bezobroučkové brýle. Zaměřte se tedy spíše na svůj vlastní dojem a pocit, že se sami sobě líbíte. 

Tvar trojúhelníku nebo srdce – Obličej, který je v oblasti čela širší a směrem dolů k bradě se zužuje je ideální pro kulaté brýle s tenkými obroučkami. 


 
relax3
relax6