sw10

                                                      Pod křídly labutě

Ikonická a vznešená labuť je již mnoho let symbolem jedinečného broušeného skla rakouského výrobce značky SWAROVSKI. Blyštivé komponenty bývají ozdobou nejhonosnějších světových zámeckých síní, jsou součástí řemeslně vysoce kvalitních šperků a také ne jedna celebrita vynesla tuto značku ve své luxusní róbě na červený koberec. 

I Vy si můžete dopřát špetku blyštivého luxusu – Prodejna Swarovski v nákupním centru Avion Shopping Park Ostrava nabízí široký sortiment šperků, které si bezpochyby zamilujete. Kvalitní zpracování, originální design a vysoký lesk. Šperky vhodné nejen pro slavnostní příležitosti, ale také pro denní nošení – na své si zkrátka přijde každý. Opomenutí nejsou ani muži. Swarovski nabízí celou kolekci módních doplňků obohacených o krásné křišťály, jako jsou manžetové knoflíčky, prsteny nebo třeba psací pera. I svou domácnost můžete rozjasnit velmi oblíbenými soškami, dekorativními svícny, dózami či sklenicemi. V sortimentu naleznete také doplňkové zboží, jako jsou ochranné kryty na mobilní telefony, luxusní sluneční brýle nebo kvalitní a překrásné hodinky. 

Aktuální kolekce je plná barev, třpytu a letních motivů – neváhejte a navštivte prodejnu SWAROVSKI a dopřejte si špetku luxusu. 

sw9
swaroski1
sw8
sw5
sw11
sw3
sw4
sw6
sw7