Trendy Jaro 2019

První sluneční paprsky do našich šatníků každým rokem přináší mnoho zářivých barev. Ani letos tomu nebude jinak. První jarní dny budou kralovat odstíny pudrové, tělové nebo světle šedé.  Vyzkoušejte pudrovou parku značky LINDEX–Ideální na první jarní procházky.  Kombinace šedých kalhot společně s metalickým topíkem nás zaujala u značky GATE.

Opět se nám vrací trendy květovaných vzorů v pestrých barvách na šatech či oblečení s tmavým podkladem.  Skvěle padnoucí model je k dostání v butiku S. Oliver. Pro formálnější nebo pracovní příležitosti zvolte šedé kalhoty, kostýmek nebo blazer – pokud jej doplníte o kousek ve výše zmíněné pudrové nebo tělové barvě – bude to trefa do černého. Velmi nás zaujala kombinace značky Marks&Spencer.

Světoví návrháři velmi rádi často cestují zpět v čase – letos se poměrně hodně inspirovali uvolněnou módou květinových dětí. Bohémský styl oblíbený zejména mezi návštěvníky letních festivalů je v kurzu. Řasené halenky, přírodní materiály, nabírané rukávy, krajky, jemné motivy a pletené opasky a aplikace.  Velký výběr nabízí značka NewYorker.

A co obuv? Velmi pěknou kolekci jarních tenisek splňujících aktuální trendy představila značka Deichmann. Každý si určitě najde to své.

V pozdější fázi s počtem přibývajících teplých dnů neváhejte a jednoznačně sáhněte po barvách jako je žlutá ve všech odstínech a provedeních, případně oranžová nebo růžová. A protože žlutá bude musthave barva sezóny – na příště pro Vás máme vytipovaných několik skvělých kousků.