Hřejivý podzim – Naše tipy pro pány 

Letošní podzim je již v plném proudu a my jsme si pro Vás připravili výběr skvělých kousků, které nalezte v prodejnách našeho nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava. 

S koženkovou nebo koženou bundou rozhodně nikdy nešlápnete vedle – a navíc, pokud si pořídíte kousek z kvalitní kůže, může Vám vydržet i několik sezón. Nás zaujal tento tmavý model s výraznými stříbrnými zipy, který naleznete v prodejně H&M. Ve stejné prodejně jsme také vybrali stylový rolák z příjemného materiálu, působící velice elegantně. V každém šatníku by neměly chybět kultovní jeany značky Levi`s – my jsme vybrali kousek z klasické tmavé džínoviny prošité zlatou nití v moderním slim střihu – hledejte model 511.  
Zdůrazňovat, že kvalitní hodinky jsou základní výbavou každého moderního gentlemana snad ani není potřeba. V prodejně Klenoty Aurum naleznete široký výběr – protentokrát jsme zvolili univerzální a nadčasový model značky HUGO BOSS s koženým řemínkem. S hodinkami jsme také sladili i zbylé doplňky – Kožený opasek Tommy Hilfiger, praktickou crossbody tašku stejné značky a velice pohodlné, kotníkové boty značky Pat Calvin – Všechny tři kousky pak najdete v prodejně HUMANIC. 
A přesto, že podzim bývá spíše deštivým ročním obdobím, tak čas od času vysvitnou ostré paprsky hřejivého sluníčka a pak oceníte i stylové sluneční brýle z prodejny Relax. 

Pánský: 

  1. Rolák H&M 749,-
  2. Hodinky Hugo Boss - k dostání v prodejně Klenoty Aurum za 7.170,- 
  3. Sluneční brýle z prodejny RELAX – tvar pilotky - 929,- 
  4. Koženková bunda H&M 1.299,- 
  5. Opasek Tommy Hilfiger k dostání v prodejně HUMANIC za 1.199,- 
  6. Pánská Crossbody taška Tommy Hilfiger k dostání v prodejně HUMANIC za 1.899,- 
  7. Klasické modré jeany Levi’s - 511 slim střihu za 2.999,- 
  8. Kotníkové boty Pat Calvin k dostání v prodejně HUMANIC za 1.999,- 
muz800