Na žluté vlně

Právě žlutá barva bude jednou z nejvýraznějších módních barviček letošní sezóny. Světoví návrháři ji aplikovali nejen na oblečení, ale také na nejrůznější doplňky, šperky nebo obuv. Zkrátka nadcházející jaro a léto se poveze na žluté vlně! A výbornou zprávou je, že si nemusíte lámat hlavu se správným odstínem nebo kombinacemi – Nosí se téměř vše! Čisté světlé, výrazně syté, jemně pudrové i křiklavé neonové odstíny s nádechem 80 let. 

Žlutá barva vypadá pěkně v kombinaci s černou a tmavě modrou, vzdušného efektu docílíme s bílou nebo světle modrou, ale nic nepokazíme ani tehdy, když ke žluté nakombinujeme neutrální odstín šedé či hnědé. Kombinaci modré a žluté naleznete v butiku Pietro Filipi. A odvážnější z Vás mohou sáhnout po all-yellow variantě Vašeho outfitu. Pozornost naopak odpoutáte kombinací s jemným vzorkem jako v případě květovaných šatů z jednotky C&A. A nemějte obavy, žlutá se skvěle hodí také do kanceláře – v perfektně padnoucím blazeru značky Marks&Spencer budete vypadat velmi sebevědomě a žensky. Pokud máte obavy, že zrovna Vám žlutá barva nesluší ale přesto chcete být trendy, zaměřte se na žluté doplňky a vyzkoušejte třeba stylová žlutý batoh z prodejny GATE

Ať už zvolíte krajkový topík NewYorker, hřejivý svetr z Lindexu nebo praktickou pláštěnku značky GATE – se žlutou letos rozhodně nešlápnete vedle!