Čarovánoce v Avionu

Letos v Avionu kouzlíme!

 

Děti, co byste si přály v Avionu, kdybyste uměly čarovat? Čarovánoční expres, co krásně houká nebo kouzelnou poštu pro dětská přání?! A nebo kouzelný fotokoutek pro vánoční fotku?!

Ale to všechno v Avionu máme! Přijďte si i Vy s dětmi užít kouzelné Čárovánoce v Avionu!

 

Lokomotývum, dopisárium a ještě fotkárium!

Magie, čáry a vánoční expres: nechte se okouzlit Čarovánoci v Avionu

Chcete zažít opravdové kouzlo Vánoc? Milujete s dětmi svět magie? Pak rozhodně vyrazte do Avionu a poddejte se atmosféře Čarovánoc! Letošní čarovná vánoční výzdoba vám vezme dech. 

Nakupování vánočních dárků se díky speciálnímu vánočnímu expresu promění v dobrodružnou výpravu plnou magických zážitků a nezapomenutelných chvil.
Čarovánoční expres zahouká a už vyrážíte objevit v každém koutě nové a nové kouzelné scenérie, zářící dekorace a zábavné aktivity pro celou rodinu. Ještě si udělat společné vánoční selfie ve fotokoutku, odeslat dětská přání kouzelnou poštou na tu jedinou správnou adresu a máte kompletní návod, jak vyčarovat nezapomenutelné předvánoční odpoledne!   

 

Fotkárium, ať je v Avionu kouzelný fotokoutek pro vánoční fotku!

Každou adventní neděli jsme pro vás připravili kouzelný fotokoutek, který vám vykouzlí vánoční fotku přímo vám do ruky na památku. Kouzelný fotokoutek najdete u Čarovánočního stromu v blízkosti kavárny Ostravanka v neděli 27. 11., 4. 12., 11. 12. a 18. 12 vždy od 10 do 18 hodin.

 

Čarovánoce... A sýýýýýýr!

Už máte rodinné selfíčko u našeho Čarohradu, vánočního expresu nebo u Čarovánočního stromu? Podělte se s námi na Facebooku nebo Instagramu! Nejlepší fotky odměníme Avion dárkovým poukazem v hodnotě 1,000 Kč!

Soutěžní fotku vložte jako komentář pod soutěžní post na Facebooku nebo publikujte na Instagramu s #avionsoutez #carovanoce.

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.