Ve sportu jsme jedničky

Frčíme na sportu! Jen v Avionu najdete ty nejlepší sportovní značky s tím nejlepším výběrem. U nás seženete vše pro jakýkoliv pohyb, který vám dělá radost. Ať už se rozhodnete běhat, zacvičit si ve fitku, potápět se nebo vyrážíte na výlet. Vybere si u nás sportovní začátečník i profík hledající nejnovější kolekce světových sportovních značek.

Sportovní obchody Sportisimo, Hervis  a SportsDirect nabízí nejširší spektrum značek a vybavení pro dětské i dospělé sportovní nadšence od jara až do zimy. Decathlon  přináší potěšení ze sportu úplně každému. Najdete tady věci na lehký track, výšlap do hor nebo cyklistiku. Pokud jste se zamilovali do ježdění na koni, není problém. S Decathlonem se vybaví každý!

Všichni cyklisté, do Avionu!

Cyklistika patří mezi nejoblíbenější sporty u nás. Stát se cyklistou je prostě jednoduché, stačí 
kolo  a můžete vyrazit. Abyste si jízdu na kole užili naplno, je důležitý výběr správného a kvalitního kola a cyklistických doplňků.

Nabídka sportovních značek v Avionu, které se zaměřují na cyklisty, uspokojí jak začínající jezdce, tak nadšené cyklisty. Dorazte a přesvědčte se!

Kompletní servis pro vás i vaše kolo nabízí Kolovna. Prodejna v Avion Shopping Parku se specializuje na prodej kol a elektrokol přední německé značky Bergamont. Kolovna  v rámci svých služeb nabízí profesionálně vybavený servis a k dispozici je také půjčovna městských, turistických i terénních elektrokol. Takže pokud nejste cyklisté tělem i duší, ale výlet na kole si čas od času chcete dopřát, tak Kolovna  je pro vás ta pravá! 

Široký výběr kol a cyklistického vybavení pro malé i velké nabízí prodejny Hervis  a Decathlon, které poskytují na svá prodávaná kola také servis. To už je panečku jízda!

modely-kol-750x500
sport_kolovna2


Sportovní móda je trendy

A3 Sport nabízí atraktivní kolekce největších světových sportovních značek jako Adidas, Nike, Puma nebo Reebok.

Zejména ženy, které dávají přednost fitness módě a chtějí být vidět, určitě ocení sexy kousky značky Nebbia. Ta promění každé cvičení v zážitek. 

Kvalitní a stylové kousky do fitka nebo na výlet najdete taky v Espace Sportu. Na své si zde přijdou milovníci značky Under Armour a Pumy, v jejichž designovém oblečení se budete cítit pohodlně, a přitom vypadat skvěle.

sport-lifestyle1


Sejdeme se na Lysé

Když dojde na hory, outdoorovými experty právem nazýváme Rock PointThe North FaceNord Blanc a Alpine Pro, kteří jsou zárukou spolehlivosti a kvality. Nenechají vás ve štychu.

Sportovní výživu na každý výlet nebo doplnění energie po výkonu vám zaručí Nutrend. Nutrend se nezaměřuje jen na vrcholové sportovce, ale svými produkty podporuje aktivní životní styl všech. Nabízí tak zdravou alternativu pro každého.

Přehledný seznam našich sportovních obchodů:

 • Alpine Pro
 • A3 Sport
 • Decathlon
 • Espace Sport
 • Hervis
 • Kolovna
 • Nebbia
 • Nord Blanc
 • Nutrend
 • Rock Point
 • SportsDirect
 • Sportisimo
 • The North Face

Užijte si babí léto naplno!

P.S.: Jako třešničku na dortu pro vás máme naše multifunkční hřiště, Avion Sport Park. Zahrajte si fotbal, basket na našem hřišti nebo využijte inlinovou dráhu! A pokud hledáte absolutně čistou zábavu a adrenalin, dejte dohromady partu kamarádů a zajezděte si v elektro-motokárách v E-Motion parku.

sport_emotion3