Alpine Pro

Alpine Pro

ALPINE PRO  je předním českým výrobcem sportovníhooutdoorovéholyžařského oblečení a obuvi. Především se jedná o jarní, podzimní a lyžařské bundy, kalhoty, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky a cestovní tašky. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti. Oblečení je testováno v extrémních podmínkách pro ten největší komfort a dokonalou funkčnost. Mezi sortiment značky ALPINE PRO také patří kolekce pro volný čas a kolekce pro speciální sportovní aktivity.

Kromě kvalitního outdoorového vybavení pro širokou veřejnost Alpine Pro již od roku 2009 navrhuje a vyrábí také kolekce pro Český olympijský tým.

ALPINE PROgram

Zaregistrujte se v našem obchodě či na www.alpinepro.cz do věrnostního ALPINE PROgramu. Získáte uvítací voucher na 100 Kč za registraci a každý měsíc můžete nakoupit vybrané nové produkty za zvýhodněné ceny ALPINE PROgramu se slevou větší než 20 %!

Je součástí:

Přijímá Avion dárkové poukazy

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00

V prodejně ALPINE PRO nyní exkluzivně nakoupíte olympijskou kolekci 2022. Přijďte si pro legendární čepici Raškovku a fanděte českým sportovcům! Olympijská kolekce bude slušet i Vám!

Alpine Pro - novinka
                                     Nová outdoorová kolekce ALPINE PRO:
alpine_outdoor_2
alpine_outdoor_1
                                      Nová podzimní kolekce ALPINE PRO:
alpine_podzim_1
alpine_podzim_2
                               Nová podzimní kolekce HERITAGE ALPINE PRO
alpine-rijen1
alpine-rijen2