BENU lekárna Prevence

BENU Lekárna 2

V této lékárně, která je už druhou BENU Lékárnou v obchodním centru Avion, si můžete vyzvednout léčivé přípravky a zdravotnické prostředky na lékařský předpis či poukaz, dále nabízí rozmanitý výběr volně prodejných léčiv, potravinových doplňků, bylinných čajů, dětské výživy aj..

Lékárna disponuje ojedinělým, širokým sortimentem léčebné kosmetiky a kosmetických přípravků na všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie (například A-Derma, Avène, Bioderma, Esthederm, Eucerin, Klorane, La Roche-Posay, Nuxe, Vichy a další…). Kvalifikované farmaceutické asistentky Vám po předchozím objednání provedou vyšetření pleti speciální dermokamerou pro diagnostiku pleti. Cílem je plně vyhovět vysokým požadavkům všech návštěvníků Avion Shopping Parku Ostrava na špičkovou kvalitu kosmetických přípravků s možností testování pomocí vzorků.

V lékárně najdete ortopedickou obuv Peter Legwood, kterou je možné na místě upravit na míru dle Vašich potřeb.

Po předchozím objednání si můžete nechat změřit CRP, hladinu cukru, cholesterolu nebo nechat otestovat pamět v našem Centru prevence s poradenstvím vyškolenými vysoce kvalifikovanými lékárníky v oboru péče o pacienty s Alzheimerovou chorobou.

Náš personal Vám zde vždy ochotně poradí, případně objednají přípravky, aby vyhověly i těm nejnáročnějším požadavkům.

https://www.benuprevence.cz/

Je součástí:

Přijímá Avion dárkové poukazy

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00