Deichmann

DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou a dětskou obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za trvale nízké ceny. Díky tomu je největšímevropským maloobchodním prodejcem obuvi s více než stoletou tradicí.

Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland,5th Avenue, Catwalk a Ariane. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoes a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoes, Bären-Schuhe a Agaxy. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas,Nike,PumačiFila.

Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek,peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředkypropéčio obuv.Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkovékarty.

Na čem společnosti DEICHMANN opravdu záleží, je kvalitní zákaznický servis.

Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde 112 kamenných prodejen a online shop, v němž můžete pořídit mimo jiné i exkluzivní kousky, které v kamenných prodejnách nekoupíte.

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00