DEICHMANN

Deichmann

DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou a dětskou obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za trvale nízké ceny. Díky tomu je největšímevropským maloobchodním prodejcemobuvi s více než stoletou tradicí, kterému záleží na kvalitním zákaznickém servisu.

 

Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland,5th Avenue nebo Catwalk. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoe a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoe, Cortina a Cupcake Couture. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas,Nike,PumačiFila.

 

Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek,peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředkypropéčio obuv.Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkovékarty.

 

Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde více než 114 kamenných prodejen a internetový obchod.

Je součástí:

Přijímá Avion dárkové poukazy

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00