emotion-park-ostrava_logo

E-MOTION park

E-MOTION Park Ostrava, největší hala pro elektro-motokáry. Přes 8000 m² plochy čeká jen na vás!

Doby, kdy motokáry byly o pachu benzínu, zplodinách, oleji a ohlušujícím rachotu motorů, jsou ty tam. Budoucnost patří elektro-motokárám. Absolutně čistá zábava! Dokázali byste si dříve představit, že po odpoledni stráveném na motokárách budete moci pokračovat třeba do kina nebo jen tak na nákupy? Teď již můžete.

E-MOTION Park Ostrava, to je špičková, přes 400 metrů dlouhá trať se spoustou možností, jak se s ní vypořádat. Záludné zatáčky střídají rychlé úseky, nudit se rozhodně nebudete. Dejte svým soupeřům co proto, na možnost předjíždění u nás nemusíte nervózně čekat, předjíždějte prostě kdekoliv. 6–8 m široká trať vám to umožní. Skvělé jízdní vlastnosti elektro-motokár na celé dráze podpoří speciální nátěr na míru vyvinutý s výrobcem barev, čímž se rádi chlubíme coby první v Evropě.

Vezměte s sebou svůj „fanklub“! Zatímco vy budete podávat svůj životní výkon na naší vizuálně atraktivní dráze, vaši přátelé vás mohou pozorovat od bezvadně zásobeného baru, u něhož pak můžete probrat taktiku pro další zápolení. Po osvěžení širokým výběrem nealkoholických nápojů, vč. nealkoholických piv, můžete znovu usednout za volant.

Láká vás Karting, ale máte obavy? Není třeba si dělat vrásky. S elektro-motokárou vás poutavým způsobem seznámíme, zaškolíme. Náš vozový park, který čítá 16 nových strojů Sodi RTX od renomovaného francouzského výrobce, vás prostě okouzlí. Tato vozítka si to umí svištět až 70 km v hodině! A co třeba taková hygienická kukla do přilby v růžové barvě pro dámy? Žádný problém. Máme. :-)

CENÍK NAJDETE ZDE

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Pondělí - Pátek 12:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 22:00
Neděle 10:00 - 21:00