Logo_Timeout a Lee Cooper

TIMEOUT

Kolekce TIMEOUT podzim/zima 2020/21

Kolekce TIMEOUT podzim/zima 2020 se drží svého cíle dodat zákazníkovi stylové a kvalitní oblečení pro každou příležitost.

Každý kousek kolekce je navržen s ohledem na snadné a pohodlné nošení, kvalitu a současné i nadčasové trendy. 

V kolekci opět najdete vše, co potřebujete doma, v práci nebo na cestách.

Snadno se ošetřuje, snadno se nosí a stále vypadáte skvěle.

V kolekci TIMEOUT najdete širokou nabídku triček s potiskem, značkových mikin nebo tepláků.

Určitě Vás nezklame nabídka denimu různých střihů a oprání.

A protože je pro značku TIMEOUT nejdůležitější Vaše pohodlí, tak Vás tuto sezónu bude rozmazlovat nekonečnou škálou pletenin v různých střizích, barvách a materiálech. Tak, abyste si vybrali to nejlepší pro Vás. Od pánských basic svetrů do kanceláře, přes hřejivé kousky do přírody až k dámským podzimním pleteným kabátkům a šatům v trendy vzorech a barvách

Vybírat můžete z lehkých sportovních nylonových bund, klasických městských kabátků nebo pak z široké nabídky zimních zateplených bund od klasické námořnické modři, přes odstíny červené a bordó až k zářivým okrovým tónům. To vše můžete doplnit hřejivými doplňky v klasických nebo trendových barvách

Ať už zůstáváte doma nebo vyrazíte na romantický výlet do města nebo do přírody, v kolekci TIMEOUT si vyberete ty nejlepší společníky do šatníku pro Vaše podzimní a zimní aktivity.

TIMEOUT collection autumn / winter 2020/21

The TIMEOUT autumn / winter 2020 collection adheres to its goal of providing the customer with stylish and high-quality clothing for every occasion.

Each piece of the collection is designed with easy and comfortable wearing, quality and both current and timeless trends in mind.

In the collection you will again find everything you need at home, at work or on the go.

Easy to care, easy to wear and easy to look great in every occasion.

In the TIMEOUT collection, you will find a wide range of printed T-shirts, branded sweatshirts or sweatpants.

The offer of denim of various cuts and washes will certainly not disappoint you.

And because your comfort is the most important thing for the TIMEOUT brand, this season will pamper you with an endless range of knitwear in various cuts, colors and materials. So that you choose the best for you. From men's basic sweaters to the office, through warm pieces to nature to women's autumn knitted pullover coats and dresses in trendy patterns and colors.

You can choose from light sports nylon jackets, classic urban style jackets or a wide range of winter padded jackets from classic navy blue, through shades of red and burgundy to radiant ocher tones.

You can complement all this with warm accessories in classic or trendy colors.

Whether you stay at home or go on a romantic trip to the city or nature, in the TIMEOUT collection you will choose the best companions in the wardrobe for your autumn and winter activities.

LEE COOPER

Stejně jako tetování představuje symbol kmene, do kterého patříme, tak o nás vypovídá i naše oblečení, které si vybíráme a které se stává součástí našeho života. Možná víc, než si dokážeme představit.

 

V dnešní době, kdy jsme všichni především občané světa jako takového, přichází značka Lee Cooper s heslem #LondonEverywhere.

 

Toto heslo neoznačuje expanzi Lee Cooper, ale přirozené šíření módy, a to tím, jak vyrážíte na cesty ve svém oblíbeném oblečení, které o vás mnoho vypovídá, navíc i v zemích, jejichž jazyk zatím ani neznáte.

 

Značka Lee Cooper vznikla v roce 1908 ve východním Londýně jako výrobce denimových oděvů pro britské dělníky. Dodnes je Lee Cooper symbolem pro autentický denim.

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00

Naše nabídky

Kolekce TIMEOUT podzim/zima 2020/2021

tiemout-2aa22
tiemout-2aa20
tiemout-2aa7
tiemout-2aa8
tiemout-2aa9
tiemout-2aa10
tiemout-2aa11
tiemout-2aa6
tiemout-2aa3
tiemout-2aa2
tiemout-2aa
tiemout-2aa4