Wojas

                 Nová kolekce podzim / zima 2019 Wojas plná nových vzorů a barev

Slibuje, že bude další sezónou plnou silných přízvuků! Wojas se zaměřuje na expresivní modely vyznačující se originální texturou a designem. V kolekci nechybí vynikající elegance, stylové pohodlí a umělecká avantgarda.

Obuv a doplňky s reliéfním vzorem krokodýlí kůže patří do kategorie luxusní elegance - nekompromisní, odvážné a připravené na nové výzvy. V kolekci Wojas se tento motiv objevuje v ušlechtilých barvách teplých odstínů červené, hnědé a tmavé černé. Novinkou této sezóny je velšská maska, která se dosud spojovala pouze s pánským oblečením. Wojas používá tento nadčasový vzor na obuv a doplňky.

Barevná paleta neměla přední trendy na molech, včetně sladké čokolády, lákavého karamelu a energické lesní biome zelené, kterou přivítala společnost Pantone Color Institute, musí být sezónou. K dispozici jsou také luky - skutečný designérský koncept, který dodává ženským šarmem svázané pantofle, holínky a Trapery. Módní řetízky, úchytky, ozdobné spony, sofistikované kování a patentky také dobře fungují s kabelkami, peněženkami a pásky.

Skutečná revoluce v pánské kolekci! Černá přestala bojovat o primát s granátovou. Obě charismatické barvy dokonale ladí v duetu - klasické, ležérní a kvazi-sportovní. Wojas navrhuje granátové prošívání (hit!), prošití detailů, šňůrky a podrážky. Z módy nevychází červená - od karmínové po vínovou. Je to ideální nabídka pro muže, kteří dávají přednost osobitému stylu s nádechem avantgardy. Silné zastoupení má i paleta teplých hnědých, béžových a červených odstínů. Perfektně se hodí do elegantní klasiky a stylového retra.

Limitovaná edice je triumfem nejnovějších trendů ve světové módě. Tato jedinečná série vyrobená v omezeném množství obsahuje vybrané doplňky, dámské, pánské modely, což jistě potěší všechny Fashionistas.

Je součástí:

Přijímá Avion dárkové poukazy

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 09:00 - 21:00
wojas_prodejna3
                                       Nová kolekce podzim / zima 2019
wojas_1
wojas_2
wojas_3
wojas_4
wojas_velka_kolekce