Vánoce na jednom místě

Vánoce na jednom místě, to jsou Vánoce v Avionu. Nečekejte na poslední chvíli a nachystejte vánoční překvapení pro své blízké v klidu a v pohodě. U nás můžete vybírat ve více než 180 obchodech, radost uděláte každému!

Největší výběr ve více než 180 obchodech, 4,000 parkovacích míst zdarma, pohádková vánoční atmosféra.


Balení dárků zdarma

Dokonalý dárek si zaslouží dokonale zabalit! Šikovné ruce našich hostesek vám ušetří čas, peníze i lepicí pásku :-) Balení dárků zdarma spouštíme 27. listopadu až do Štědrého dne, a to hned na dvou místech!

Kde? Naproti KFC a u kavárny Starbucks.

Kdy? Každý všední den od 11 do 21 hodin a o víkendech od 9 do 21 hodin.


Prodej vánočních stromečků

Ten nejkrásnější stromeček nakoupíte už dnes u obchodního domu IKEA nebo u E-MOTION Parku.

Prodej kapříků

Toho nejchutnějšího kapříka pořídíte u E-MOTION Parku od 20.12.


Vánoční atmosféra

Užijte si s dětmi pohádkovou atmosféru! Zima v Avionu se nese v duchu nejkrásnější pohádky všech dob, Popelky. Nazujte si Popelčin zlatý střevíček nebo nasedněte do zlatého kočáru taženého koňmi. Neváhejte a vyfoťte se ve zlatém kočáře na památku!


Parkování zdarma

Žádný problém s parkováním u nás nezažijete! Nabízíme vám až 4,000 parkovacích míst zdarma.

Česká pošta a Zásilkovna

Potřebujete poslat nebo vyzvednout balík, zaslat vánoční přání nebo koupit vánoční los? V Avionu vše s úsměvem. Českou poštu najdete v uličce od C&A k A3 Sport každý den od 9:00 do 21:00 hod. Služby Zásilkovny provozují obchody Lagoon a Kolovna. A venku před vchodem do lékárny Benu nově najdete také Alzaboxy

Šatna

Pro pohodlné nakupování si odložte bundu nebo kabát v Dry Clean naproti hypermarketu Albert.

Avion dárkový poukaz

Dárkovým poukazem z Avionu letos o Vánocích potěšíte dvakrát. Poprvé pod stromečkem a podruhé v Avionu! Jen Avion totiž dokáže nabídnout dárkový poukaz do 110 obchodů včetně IKEA.

Obdarujte své blízké nákupy ve více než 110 obchodech.


Naše dárkové poukazy jsou zárukou, že s výběrem dárku nešlápnete vedle. Avion dárkový poukaz je totiž tajným přáním každého z nás.

poukazy 24 11 0002


Poukazy v hodnotě 500 a 200 Kč lze uplatnit ve více než 110 obchodech v celém Avionu, včetně IKEA. Avion dárkové poukazy mají roční platnost. Dárkové poukazy zakoupíte na Avion Infostánku u kavárny Starbucks. Navíc si můžete dokoupit krásnou vánoční obálku, v které to bude dárkovému poukazu pod stromečkem slušet.

Více informací o Avion dárkových poukazech

Těšíme se na vás!