zimní výprodej

V Avionu Vánoce nekončí! Začíná nadílka slev v povánočních výprodejích! V Avion Shopping Parku najdete nejširší výběr obchodů na severní Moravě, vybere si zaručeně každý. Zimní výprodeje se rozjíždějí například u módních značek ZARA, Berhka, Pull&Bear, C&A, Reserved, H&M, Marks&Spencer, NewYorker nebo Gate, v klenotnictví Pandora a Swarovski, také v obuvi CCC, Baťa a Humanic, v elektro prodejnách, a v neposlední řadě také ve sportovních obchodech Sportisimo, Hervis nebo AlpinePro! Zimní výprodeje ovládly téměř celý Avion!

NORDBLANC

ZIMNÍ SLEVY NORDBLANC!

Zimní slevy až 50 % na novou kolekci.

wojas

Zimní výprodej!

Až 50% sleva na vybraný sortiment.

wojas

Slevy až -70% na vybraný sortiment.

Zveme vás do obchodu WOJAS!

TOMMY HILFIGER

Finální výprodej je tu!

Kousky z aktuální kolekce Tommy Hilfiger pořídíte nyní až v 50% slevě.

BUSHMAN

BUSHMAN ZDRAŽUJE!

Je to tak, i v roce 2020 to bude jízda. V souladu s rčením „Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci“, jsme i my přistoupili k logickému kroku: zdražujeme. S příchodem nového roku si tak připlatíš nejen za nájemné, energie nebo vodu, ale i za pravé boty BUSHMAN.

Když BUSHMAN vytváří oblečení a doplňky, dělá to pořádně. A když zdražuje – tak taky pořádně. Proto jsme pravé boty BUSHMAN zdražili o 90 %.

A to není všechno. Protože víme, že po Vánocích čekáš na slevy, ani u nás nepřijdeš zkrátka. Protože když BUSHMAN zlevňuje, tak pořádně. Všechny levé boty BUSHMAN máš proto zadarmo. Fakt!