Vanoce na jednom miste
Uskutečněná akce
26. 11. - 25. 12. 2022

Vánoce na jednom místě

VÁNOCE NA JEDNOM MÍSTĚ

Vánoce na jednom místě, to jsou Vánoce v Avionu. Nečekejte na poslední chvíli a nachystejte vánoční překvapení pro své blízké v klidu a v pohodě. U nás můžete vybírat ve více než 180 obchodech, radost uděláte každému!

Největší výběr ve více než 180 obchodech, 4,000 parkovacích míst zdarma, kouzelná čarovánoční atmosféra.


Prodej vánočních stromečků
Ten nejkrásnější stromeček nakoupíte už dnes u obchodního domu IKEA nebo u E-MOTION Parku.Prodej kapříkůToho nejchutnějšího kapříka si můžete pořídit už od úterý 20. 12. na parkovišti u E-MOTION Parku.
Balení dárků zdarma
Dokonalý dárek si zaslouží dokonale zabalit! Šikovné ruce našich hostesek vám ušetří čas, peníze i lepicí pásku :-) Balení dárků zdarma spouštíme 26. listopadu až do Štědrého dne, a to hned na dvou místech!

Kde? U prodejny ZARA a u kavárny Ostravanka.

Kdy? Každý všední den od 11 do 19 hodin a o víkendech od 10 do 20 hodin. Na Štědrý den balíme od 9 do 12 hodin.

Vánoční atmosféra

Magie, čáry a vánoční expres: nechte se okouzlit Čarovánoci v Avionu.
Chcete zažít opravdové kouzlo Vánoc? Milujete s dětmi svět magie? Pak rozhodně vyrazte do Avionu a poddejte se atmosféře Čarovánoc! Letošní čarovná vánoční výzdoba vám vezme dech.
Nakupování vánočních dárků se díky speciálnímu vánočnímu expresu promění v dobrodružnou výpravu plnou magických zážitků a nezapomenutelných chvil.


Parkování zdarma

Žádný problém s parkováním u nás nezažijete! Nabízíme vám až 4,000 parkovacích míst zdarma.

Česká pošta a Zásilkovna

Potřebujete poslat nebo vyzvednout balík, zaslat vánoční přání nebo koupit vánoční los? V Avionu vše s úsměvem. Českou poštu najdete v uličce od C&A k A3 Sport každý den od 9:00 do 21:00 hod. Služby Zásilkovny provozují obchody GATE a Kolovna. Z Boxy naleznete před E-MOTION Parkem a Alzaboxy před vchodem poblíž lékárny Benu.

Šatna

Pro pohodlné nakupování si odložte bundu nebo kabát v Dry Clean naproti hypermarketu Albert.

Avion dárkový poukaz

Dárkovým poukazem z Avionu letos o Vánocích potěšíte dvakrát. Poprvé pod stromečkem a podruhé v Avionu! Jen Avion totiž dokáže nabídnout dárkový poukaz do 110 obchodů včetně IKEA.

Obdarujte své blízké nákupy ve více než 110 obchodech.

Naše dárkové poukazy jsou zárukou, že s výběrem dárku nešlápnete vedle. Avion dárkový poukaz je totiž tajným přáním každého z nás.

Poukazy v hodnotě 500 a 200 Kč lze uplatnit ve více než 110 obchodech v celém Avionu, včetně IKEA. Avion dárkové poukazy mají roční platnost. Dárkové poukazy zakoupíte na Avion Infostánku u kavárny Starbucks. Navíc si můžete dokoupit krásnou vánoční obálku, v které to bude dárkovému poukazu pod stromečkem slušet.

Více informací o Avion dárkových poukazech

Těšíme se na vás!

Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV