Avion Ostrava - Image - Darkové poukazy

Avion dárkový poukaz

Netroufáte si vybrat originální dárek pro své blízké či přátele? Rádi byste je potěšili, ale chybí vám tak trochu fantazie?

Využijte skvělou nabídku Avion dárkových poukazů v hodnotě 200 Kč a 500 Kč, které můžete každý den zakoupit v infostánku u nás v Avionu. Platba je zde možná hotově i kartou.

Vámi obdarovaný si může dárkový poukaz následně proměnit za pěkný dárek v libovolném obchodě z níže uvedeného seznamu, například v IKEA a Albert hypermarketu.

Seznam obchodů,kde můžete uplatnit dárkové poukazy

Poukaz lze použít výhradně v obchodech nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava. Obchody, které poukazy přijímají, jsou označeny samolepkou s obrázkem dárkového poukazu ve výloze nebo u pokladny.

Platnost každého poukazu je 12 měsíců od data vystavení, které je uvedeno na zadní straně poukazu. Dárkový poukaz, jehož platnost vypršela, nelze vyměnit ani prodloužit.

Hodnota dárkového poukazu musí být vyčerpána v plné výši pouze v jednom z obchodů, v kterém Avion poukaz přijímají, přičemž hodnoty dárkových poukazů lze při nákupu sčítat. Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost.

Firemní nákupy ve větším množství je možno objednat přes email prodej@avionpoukazky.cz nebo přímo na infostánku (nutno nahlásit min. 5 pracovních dnů před datem vyzvednutí).

Infolinka pro dotazy týkající se Avion dárkových poukazů +420 774 284 661.

S přáním příjemného nakupování,
management obchodního centra
AVION Shopping Park Ostrava

Všeobecné obchodní podmínky

Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV