BageterieBoulevard_Cover
BageterieBoulevard_Logo

Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní a dynamicky se rozvíjející koncept exprès gourmet restaurací s francouzským šarmem. V dnešním uspěchaném světě nabízíme výjimečný chuťový zážitek, na který nečekáte dlouho a vychutnáte si ho doslova všemi smysly.

Naší specialitou jsou křupavé bagety plněné originálními a kvalitními surovinami, vždy na místě upečené a čerstvě připravené na vaše přání.

Vedle vyhlášených čerstvě plněných baget, jsou se značkou Bageterie Boulevard spojené i dozlatova pečené brambory Patatas, husté krémové polévky, Ice tea vlastní výroby, jogurty, freshe nebo bohaté snídaňové menu.

Pravidelně obměňujeme sezónní Chef menu, které je vždy inspirováno kuchyní vybraného evropského či světového regionu, takže u nás v každém ročním období ochutnáte nové speciality včetně těch z řady Fit Calories, pokud si hlídáte štíhlou linii.

Jsme restaurace pro náročného člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce si vychutnat vyvážený, kvalitní a zdravý produkt v inspirativním prostředí.

Zastavte se i vy v restauraci Bageterie Boulevard v Avion Shopping Parku na pečlivě a rychle podávané gurmánské lahůdky v lehkém francouzském stylu.

Jídlo sebouSnídaněObědVečeře
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV