Tchibo_Cover
Tchibo_Logo

Tchibo

Objevte jedinečný svět Tchibo.

Tchibo, to je obchod plný inspirace pro vás a vaše nejbližší. Každý týden v něm najdete aktuální kolekci výrobků spotřebního zboží ve výborném poměru kvality a ceny. Témata kolekcí se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují oblasti od vybavení domácnosti a kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Všechny kolekce jsou limitované a vždy se prodávají po omezenou dobu či jen do vyprodání zásob.

V obchodech Tchibo si však můžete zakoupit také širokou škálu čerstvých zrnkových káv z různých částí světa a vychutnat si šálek profesionálně připravené kávy na kávovém baru. V příjemné kávou provoněné atmosféře se můžete také občerstvit a posedět s přáteli.

Pokud toužíte po praktickém domácím kávovaru, máme pro vás v nabídce různé typy kapslových kávovarů značky Cafissimo, ke kterým nabízíme širokou škálu kapslí, jež pravidelně doplňujeme o speciální limitované edice z vybraných pěstitelských oblastí. Výhody kapslového kávovaru spočívají ve snadné, rychlé a čisté přípravě kávy ve stále stejně vysoké kvalitě.

Nově můžete zakoupit i plnoautomatické kávovary Esperto.

Kompletní nabídku hledejte v našem obchodě nebo na www.tchibo.cz. Veškeré výrobky si také můžete objednat on-line a následně si je vyzvednout v kamenném obchodě, kde máte možnost si je předem prohlédnout a vyzkoušet. Pokud naopak některý z výrobků není aktuálně dostupný v obchodě, objednáme vám jej z e-shopu a doručíme na místo, které si vyberete.

KavárnaKavárny a káva
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV