IKEA_Cover

IKEA
Jsme švédský výrobce nábytku i doplňků a přes 70 let pomáháme zařizovat domácnosti i kanceláře v moderním i tradičním stylu. Nabízíme vše od kuchyní a interiérů na míru přes široký výběr kvalitního nábytku až po nádobí a dekorace pro váš byt, dům, firmu nebo obchod. Nakoupit můžete i online.

Věříme, že nábytek s krásným designem, dobrou funkcí i kvalitou by měl být dostupný všem, a proto u nás najdete nejen barevnou paletu stylů, ale i cen.

Kromě inspirace pro lepší bydlení nabízíme i konzultace s designéry včetně návrhu místností, zaměřování i montáže a možnost dopravy nebo likvidaci starého nábytku. Pro všechny členy IKEA Family a IKEA for Business máme navíc speciální akce a cenové nabídky. Udělejte si s IKEA krásnější domov ještě dnes.

image KLUB IKEA FAMILY

KLUB IKEA FAMILY

KLUB IKEA FAMILY

Členství v IKEA Family se vyplatí! Je zdarma a nabízí vám slevy, poukázky, vychytávky, kávu a čaj zdarma a mnohem více. Staňte se členem a okamžitě získáte 11 skvělých výhod.

Jako člen našeho klubu máte například:

  • možnost každý měsíc nakoupit vybrané výrobky se slevou,

  • výhodnější nákupy a služby u desítek našich obchodních partnerů,

  • zdarma kávu nebo čaj při nákupu ve švédské restauraci a k tomu další výhodné ceny vybraných jídel v restauraci a obchodě se švédskými specialitami,

  • možnost bezplatné výměny zboží do 14 dní, když během vlastní dopravy či montáže zakoupený výrobek poškodíte,

  • garantovaný odkup dětského nábytku zpět k nám do IKEA za předem stanovenou cenu,

  • digitální účtenku z každého nákupu na svém profilu.

Chci vědět víc o klubu IKEA Family.

image IKEA FOR BUSINESS

IKEA FOR BUSINESS

Pokud existuje něco, s čím bychom vám mohli pomoci, aby se vaše podnikání rozběhlo, neváhejte a obraťte se na nás! Založení podnikatelského účtu je zdarma. Jako registrovaný zákazník získáte relevantní informace, inspiraci a nabídky přizpůsobené oboru vašeho podnikání.

Navštivte naše kolegy z oddělení IKEA for Business v obchodním domě nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese business309@ingka.ikea.com.

KONTAKT NA PRODEJNU

OTEVÍRACÍ DOBA

Prodejna:
pondělí-neděle: 10.00–20.00

Švédská restaurace:
pondělí-neděle: 9.30–19.30

Švédská kavárna:
pondělí-neděle: 9.30–19.30

Švédské bistro a obchod:
pondělí-neděle: 10.00–20.00

Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV