Nabídka práce - Lindex

Móda i prodeje jsou pro vás zábava a rádi děláte vše pro to, aby se zákazníci cítili skvěle? Chcete být součástí společnosti, která podporuje a inspiruje ženy? Právě teď hledáme kolegy na pozici Asistent/ka prodeje do našeho týmu na pobočce v Avion Shopping Park v Ostravě na brigádu. 

Vaše úloha v týmu.

Jako Asistent/ka prodeje se staráte o to, aby se naši zákazníci cítili co nejlépe. Společně se svými kolegy jste tváří Lindexu a sehráváte důležitou roli při realizování našich kampaní a dalších aktivit při vytváření inspirativního zážitku z nakupování. Staráte se o sortiment. Od chvíle, kdy dorazí na prodejnu, až dokud nezůstane v rukou zákazníka, který jej bude milovat a nosit pořád a stále dokola. Budete se moci rozvíjet a účastnit se zajímavým projektů napříč regiony.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Skandinávskou atmosféru (tedy příjemnou, otevřenou a přátelskou)

  • Skvělou módu, která je pro naše zaměstnance k dispozici se slevou

  • Jistotu stálé brigády

  • Možnost účastnit se zajímavých projektů v ČR

  • Flexibilní pracovní dobu - aktuálně hledáme nové kolegy pro odpolední a víkendové směny

  • Možnost kariérního růstu (až 80% našich Store Managerů jsou bývalí Asistenti prodeje)

Více se o našich hodnotách a cílech dozvíte tady.

Co čekáme od Vás:
Nemusíte mít mnohaletou praxi. Stačí, pokud milujete módu a interakci se zákazníky, umíte si určovat priority a dokážete mít zákazníka vždy na prvním místě. Díky tomu budete mít společně se svými kolegy možnost dosáhnout skvělých výsledků.

Našimi Asistenty prodeje jsou studenti, mladí lidé těsně po škole, stejně jako maminky po mateřské dovolené, ale i lidé s dlouhodobou praxí. Věříme totiž tomu, že naším Asistentem prodeje může být kdokoli, kdo má nadšení, chuť a nebojí se nových věcí.


Zaujali jsme Vás a chtěli byste se k nám přidat? Neváhejte nám zaslat svůj životopis na barbara.hlistova@lindex.com nebo nám ho donést přímo na prodejnu!
Nemůžeme se totiž dočkat, až se toho o Vás dozvíme více.