E-MOTION_Cover

E-MOTION Park Ostrava

  +420 605 05 05 45 - bar & recepce a všeobecné dotazy
  +420 771 157 575 - akce teambuilding  E-MOTION Park Ostrava je největší hala pro elektromotokáry. Přes 8000 m² plochy čeká jen na vás!
  Doby, kdy motokáry byly o pachu benzínu, zplodinách, oleji a ohlušujícím rachotu motorů, jsou tytam. Budoucnost patří elektromotokárám. Absolutně čistá zábava! Dokázali byste si dříve představit, že po odpoledni stráveném na motokárách budete moci pokračovat třeba do kina nebo jen tak na nákupy? Teď již můžete.

  E-MOTION Park Ostrava, to je špičková přes 400 m dlouhá trať se spoustou možností, jak se s ní vypořádat. Záludné zatáčky střídají rychlé úseky, nudit se rozhodně nebudete. Dejte svým soupeřům co proto, na možnost předjíždění u nás nemusíte nervózně čekat, předjíždějte prostě kdekoliv, trať široká 6 až 8 m vám to umožní. Skvělé jízdní vlastnosti elektromotokár na celé dráze podpoří speciální nátěr na míru vyvinutý s výrobcem barev, čímž se rádi chlubíme coby první v Evropě.

  Vezměte s sebou svůj „fanklub“! Zatímco vy budete podávat svůj životní výkon na naší vizuálně atraktivní dráze, vaši přátelé vás mohou pozorovat od bezvadně zásobeného baru, u něhož pak můžete probrat taktiku pro další zápolení. Po osvěžení širokým výběrem nealkoholických nápojů, a to včetně nealkoholických piv, můžete znovu usednout za volant.

  Láká vás karting, ale máte obavy? Není třeba si dělat vrásky. S elektromotokárou vás poutavým způsobem seznámíme, zaškolíme. Náš vozový park, který čítá 16 nových strojů Sodi RSX2 od renomovaného francouzského výrobce, vás prostě okouzlí. Tato vozítka si to umí svištět až 70 km v hodině! A co třeba taková hygienická kukla do přilby v růžové barvě pro dámy? Žádný problém. Máme.

  CENÍK NAJDETE ZDE

  E-PARK Ostrava nabízí prodej i testovací jízdy elektrokol značek Focus a BH a e-biků značek MIKU, E BROH, OVAOBIKE, TINBOT, SUR-RON a CZEM. Navštivte naši prodejnu v E-MOTION Parku Ostrava!

  e-park.cz

  Logotype

  Avion Shopping Park

  IČO: 10708898
  Rudná 114/3114
  700 30 Ostrava
  +420 774 284 661

  Chceme znát váš názor!

  © 2021-2023

  Ingka Centres Holding BV