FOKUS_optik_Cover
FOKUS_optik_Logo

FOKUS optik

FOKUS optik a.s. je největším řetězcem očních optik v České republice. V roce 2019 se český FOKUS optik a slovenská FOKUS očná optika spojili a stali se součástí etablované investiční společnosti MiddleCap Group. Český FOKUS oslavil již 30 let působení na českém trhu, během kterých otevřel na 84 prodejen ve více než 45 městech a přinesl na český trh bezpočet novinek ze segmentu dioptrických skel a čoček, brýlových obrouček i slunečních brýlí renomovaných značek jako DIOR, DOLCE & GABBANA, EMPORIO ARMANI, HUGO BOSS, RAY-BAN, POLAROID, TOMMY HILFIGER a další.

FOKUS je na českém trhu lídrem v prodeji a aplikaci kontaktních čoček. Má vlastní privátní značku kontaktních čoček SWITCH.

Oči zatěžujeme všichni – prací a koníčky, ale především vlastními návyky. Optika FOKUS poskytuje služby pro celou rodinu a v dnešní době plné shonu je jedinečná v tom, že její personál na zákazníky nechvátá. Zkušení specialisté, které zaměstnává, každému věnují dostatek času – nespěchají, ptají se a mají opravdu individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Plejáda poskytovaných služeb je zde široká. Věděli jste, že pokud máte dioptrie, přeměření se doporučuje každý rok? A když máte pocit, že vidíte dobře, stejně je kontrola zraku vhodná, a to jednou za 2 roky. Ve FOKUS optik vám změří zrak nejmodernějšími optickými přístroji.

Můžete vybírat z široké škály brýlí renomovaných značek, jde-li o ty dioptrické, tak např. Ray-Ban, Vogue, Polaroid, Tommy Hilfiger či OKKO (FOKUS privátní značka), dětské pak ColorOptik a Crocs. Potěší vás i sortiment brýlí slunečních. K vyzkoušení tu jsou třeba ty od Ray-Ban, H.I.S., Polaroid, Armani Exchange, Emporio Armani nebo Vogue. V nabídce jsou ovšem i modely jednodušší, které pořídíte za výhodnou cenu. A když budou brýle vyžadovat servis? Opět je přineste sem. Je samozřejmostí, že vám je vyčistí, utáhnou, ale také třeba nahradí šroubky nebo vymění sedýlka.

FOKUS vás podrží ve výborném vidění při každé situaci. Pomohou vám proto i s nácvikem nošení kontaktních čoček a s výběrem těch správných. A jelikož našim očím výrazně škodí modré světlo z hledění do obrazovek PC, mobilů a TV, poradí, jak a čím ho blokovat.

FOKUS působí na československém trhu již 75 let a na jeho odbornost i sortiment se můžete maximálně spolehnout. V Česku a na Slovensku má více než 160 poboček, a je tak jedničkou na zdejším trhu. Navštivte pobočku v OC Avion Shopping Parku a dopřejte svému zraku tu nejlepší péči!Lékárna a optika
Logotype

Avion Shopping Park

IČO: 10708898
Rudná 114/3114
700 30 Ostrava
+420 774 284 661

Chceme znát váš názor!

© 2021-2023

Ingka Centres Holding BV